Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pfizer utani nyirokcsomo?

Pfizer utani nyirokcsomo?

Figyelt kérdés

Az elso adag utan kijott egy nyirokcsomo a bikinivonalon. Hétfon vegre lement majdnem teljesen és ma újra duzzadt lett.

Orvos borogatás mit tegyek?



2021. jún. 23. 23:44
 1/7 A kérdező kommentje:
1 honapja kaptam az elso oltast azota van
2021. jún. 23. 23:45
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt de pár nap után lement. Elég durva ha 1 hónapja olyan, viszont a borogatáson kívül nem hiszem hogy sokat tudsz tenni. Orvosnál voltál vele? Hátha tud rá ajánlani valamit.
2021. jún. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én amúgyis elég hajlamos vagyok rá. Gyakran előjön bikinivonalon de el is tűnik hamar. Ma elmegyek orvoshoz
2021. jún. 24. 08:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is előjött a 2.pfizer után. Az orvos azt mondta, majd elmulik magától
2021. jún. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első Pfizer után a nyakamon duzzadt be az egyik nyirokcsomóm. Pár nap és elmúlt. Hat a vakcina azt jelenti.
2021. jún. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Az kell nektek. Mostmàr egészségesek vagytok meg védve vagytok a nagy virustól a ràk meg majd megesz:-D
2021. jún. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem 1. oltás után 11. napon fájt csak aznap, másnapra már elmúlt.

Most a 3. oltás utáni 2. napon este kezdett fájni, remélhetőleg ez se lesz sokáig. Bal hónalj alatti, csak fáj, mintha beütöttem volna, nem duzzadt.

2021. dec. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!