Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állítólag hanyatt fekve...

Állítólag hanyatt fekve aludni a legegészségesebb, viszont én úgy nem tudok elaludni. Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

2021. jún. 25. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Én se tudok hanyatt fekve elaludni. Mindig hason alszok, akár egészséges az akár nem.
2021. jún. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Én arról nem hallottam, hogy hanyatt fekve lenne a legegészségesebb. Maximum arról hallottam, hogy különböző egészségi problémákkal más lehet a jobb.


Háton fekve én se tudok elaludni, csak oldalt. Eléggé rirkán látom vagy hallok róla amúgy, hogy háton fekszenek.

2021. jún. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Utoljára azt olvastam, hogy oldalt fekve a legegészségesebb. Szerintem aludj el úgy, ahogy jó neked - alvás közben úgyis azt a pózt fogod felvenni, ami neked megfelelő.

Én hason, háton és oldalt fekve is elég gyorsan el tudok aludni, de ez attól is függ, milyen az ágy és mennyire van meleg.

2021. jún. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Hülyeség.

Egyébként is tök mindegy, mert azt senki sem tudja szabályozni, hogy aztán elalvás után hogy fordul 8 órán keresztül.

2021. jún. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Senior Séf ***** válasza:
95%
Én meg azt hallottam (nem is akárhol), hogy a jobb oldalon fekvés jótékonyan stimulálja a bolygóideget. Hanyatt ekve egyébként is horkolok, így marad a jobb oldal.
2021. jún. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Aludni vízszintesen kell az biztos.
2021. júl. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam ilyesmiről, csak arról ha köhögsz, meg vagy fázva stb. akor ne hanyatt fekve aludj. Régen én hanyatt fekve aludtam de rászoktam az oldalas alvásra és nagyon semmi különbséget nem vettem észre.
2021. júl. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os.

Nana, azért az irodában más a szitu.

2021. júl. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!