Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi lehet most egy megyei...

Mennyi lehet most egy megyei jogú városi kórházban egy osztályvezető főorvos bruttó vagy nettó keresete?

Figyelt kérdés
Most hogy emeltek az orvosoknak, várhat-e tőlem pénzt az osztályvezető főorvos műtét után? Emelhettek e nekik annyit, hogy ne várjanak hálapénzt?
2021. jún. 26. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
2 millió/hó felett. A traumatológiai botrány után az ATV ennyit írt. Ezt kevesellték az orvosok.
2021. jún. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Nincs 2 millió, még egy sem nagyon. Nem vagy köteles adni neki hálapénzt. Főleg, hogy még büntetik is.
2021. jún. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Bruttó vagy nettó összegeket írtatok?
2021. jún. 26. 16:00
 4/13 A kérdező kommentje:
Főleg olyanoktól kérnék választ akik konkrétan tudják mert az hogy mit ír a köztévé ugye ami erősen kormánypárti befolyás alatt van az finoman szólva is nem tekinthető korrekt adatnak.
2021. jún. 26. 16:02
 5/13 A kérdező kommentje:
Egyébként nem szívesen adnék, mert elmondta hogy ezt a műtétet hogyan nem lenne szabad végezni, aztán konkrétan a műtét előtt azt mondta hogy úgy fogja csinálni (amiről korábban azt mondta hogy azt úgy nem kellene nem lenne jó nem lenne szabad nem lenne célszerű). És persze nem is jött össze a dolog mert most mennem kell egy újabb körre, mert nem tudta megcsinálni rendesen. Egyébként is én most akkor miért kellene hogy hálás legyek?
2021. jún. 26. 16:04
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja és jó indok hogy akkor mégis úgy csináltam amire azt mondtam hogy úgy nem. Egyszerűen csak közölte semmiféle indul hogy aztán mégis miért. Én meg azt gondolom abban a pillanatban nem voltam a helyzeten magaslatán hogy eszembe is jusson ellenkezni... Mert bíztam benne.... Hát ez a bizalom most már megingott, mert igazolódott hogy úgy valóban nem lett volna szabad
2021. jún. 26. 16:07
 7/13 A kérdező kommentje:
Bocs próbáljátok meg értelmezni a szöveget mikrofonnal mondtam és nem pont azt írtam amit én szerettem volna
2021. jún. 26. 16:08
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát ez konkrétan értelmezhetetlen. Megjegyzem attól, hogy pénteken valamit nem célszerű megcsinálni egyféle módon, szombatra változhat úgy a beteg állapota, hogy csak úgy lehet. Meg műtét közben is egyébként. Tipikus példa, egy epehólyag műtétet nem célszerű feltárásosan megcsinálni, mert sokkal nagyobb a műtéti kockázata mint egy laparoszkópos műtétnek, aztán műtét közben gyakran kiderül, hogy nem lehet a műtétet laparoszkóppal megcsinálni.
2021. jún. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.... Biztosan lehet ez így is, de akkor is legalább is valamit megpróbálhatott volna mondani, hogy miért mégis úgy csinálja amire azt mondta hogy úgy nem. Mert ez így nem fair, hogy amikor előjegyzett műtétre, akkor felsorolta az érveket az egyik fajta beavatkozás ellen, aztán a műtét előtt egyszerűen csak közölte hogy azon módszerrel fogja végezni a műtétet. No indok...semmi. gondolom ilyenkor nem korrekt gondolat azt elvárni, hogy ha beteg kíváncsi valamire akkor majd kérdez mert ilyen esetben köteles mondani az orvos valamit másfelől A beteg talán nem is meri megkérdőjelezni A doki döntését..... Azt hiszem rám is ez az utóbbi vonatkozott..... Csak hát miután az igazolódott hogy tényleg nem lett volna szabad így végezni, mert nem tudta végigcsinálni éppen azon logika szerint amiket ő eredetileg is felsorolt. Így aztán mehetek újabb műtétre, amiben és a műtét a probléma.... Már így élmény és fájdalom szempontjából, hanem az azt követő két három nap hát az elég borzasztó.
2021. jún. 27. 08:54
 10/13 A kérdező kommentje:
Persze próbálok magamban indokokat keresni, hogy miért az a fajta műtéti beavatkozás történt... És messze magasan első helyen arra gondolok, hogy valami gazdasági felső hatalom lehúzta a műtétet, mert az esetleg költségesebb, és azt a fajta megoldást engedélyezte, amelyik... Így laikusként megítélve is nyilvánvalóan egy olcsóbb megoldás.
2021. jún. 27. 09:00
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!