Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért bántad meg, hogy beoltat...

Miért bántad meg, hogy beoltattad magad Covid ellen?

Figyelt kérdés

Természetesen a kérdés azokra vonatkozik, akik megbánták!

A 2.és a 3. külön kategória! Kérlek, azt jelöld be, amelyik a legjobban igaz rád!(Ez a többire is érvényes, mert csak egyet lehet megjelölni.)



2021. jún. 26. 17:47
A kérdező szavazást indított:
Másik fajtát akartam és bánom, hogy türelmetlen voltam. Nem vártam ki, hogy azt kapjak.
Túl erős volt az oltási reakció.
Az oltás után egészségügyi problémám lett,és az oltásra gyanakszom.
Megszűnt az ok, amiért oltattam.(Pl.utazás miatt, de más miatt meghiúsult)
Nem volt elég hatásos. Az oltás után elkaptam és nem úsztam meg enyhe tünetekkel vagy tünetmentesen.
Csak a kártya miatt oltattam, de már anélkül is mehetnék oda, ahová akartam.
Nincs kimutatható antitestem, így félek, hogy nem véd meg, ugyanúgy félek a covidtól, mint oltás nélkül.
Más, kommentben leírom.
26 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagyok beoltva, nem is bánom. Van olyan ismerősöm, akit beoltottak, és most csomókban hullik a haja. Persze az mellékes, hogy a háziorvosok leszarják, hogy kinek mit lehet beadni.
2021. jún. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
79%
Nem oltattam magam, még versenyben vagyok az utolsó oltatlan címért, amit nem fogok könnyen adni :D Kisérleti vakcinával, járvány közepén oltatni egy olyan vírus ellen, amiben egy év alatt gyakorlatilag pár száz ember halt meg? Minek? Azért hogy mehessek nyaralni? Így is mehetek :D Köszi, kihagyom :))
2021. jún. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Aki a 3.-ra szavazott, megírná, hogy milyen problémája lett?(Esetleg azt is, hogy melyik vakcinát kapta.)
2021. jún. 30. 20:02
 4/31 anonim ***** válasza:
73%
Én nem oltattam meg nem is fogok, de a munkahelyemen nagyon sokan oltattak, onnan tudok pár reakciót. Egyik kolléganőm lett nagyon rosszul tőle, 3 napig nem jött be dolgozni, egy másik 2 hétig volt táppénzen, állítása szerint az oltás miatt lett rosszul. Egy férfikollégát is kiütött az oltás, mondjuk róla nem tudom mennyi ideig volt távol, csak mesélték hogy ő is rosszul reagált rá. Illetve még egy kolléganőm mesélte, hogy egy ismerőse és a 23 éves lánya is beoltatta magát és a lány nemsokkal utána meghalt (ez 1 hónapja volt).
2021. júl. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
62%
Ezek a “kolléganőm ismerősének a lánya meghalt az oltástól” dolgok azért elég melegek.. Nem vagyok oltva, nem is kérem de azért ekkora baromságot ne találjunk már ki. Egészséges ember nem hal bele egy vírus elleni vakcinába. Valószínűleg volt annak baja bőven csak nem tudsz róla..
2021. júl. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
69%

"egy olyan vírus ellen, amiben egy év alatt gyakorlatilag pár száz ember halt meg?"


Csak Magyarországon 30 ezren haltak meg. Egy másik számrendszerben az lehet hogy csak pár száz, de nem ártana újra járnod az iskolát, ha ennyire nem mennek a számok.

2021. júl. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
#5! Nézd, ez fordítva is működik. Barátnőm ismerőse meghalt covidban "alapbetegség nélkül". Ja, a hivatalos verzió tényleg ez, de utóbb elmondta a férje, hogy nyugalmi állapotban a pulzusa mindig 100 fölött volt, átlagban 120. Soha nem volt vele orvosnál, mert nem zavarta, ezt szokta meg, a mindennapi életben nem akadályozta semmiben. De lehet-e ez normális, vagy valójában volt egy keringési betegsége, amiről nem tudott?🤔Én eleve kétkedve fogadom azokat, amikor 50 év feletti embernek semmi alapbetegsége nincs. Nem állítom, hogy nem a covidban halnak meg, elhiszem, hogy covid nélkül élhettek volna még, de azért azt se gondolom, hogy makkegészséges fiatalok mind meghalnának a covidtól, mint ahogy az oltás kampány hirdeti.
2021. júl. 2. 16:17
 8/31 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező, egy alapbetegség nem feltétlenül kellene, hogy hajlamosítson arra, hogy egy szerintetek nem veszélyes vírusban meghaljon az ember.


Egyébként ha szigorúan nézzük, akkor aztán már tényleg a zömének van alapbetegsége.


Nekem például reflux, a reflux által okozott garat és orr tünetek, enyhe fülzúgással élek (már szerintem minimum 10 éve és nem tudtam eddig, hogy ez gond, azt hittem, csendben az emberek nagy része hallja), ezen kívül lehetne rendszeresebb a menszim, gerincferdülés, szemüvegesség, gyenge izmok, gyakori és általában elhúzódó, szövődményessé váló náthák (szerintem a reflux miatt vagy fül-orr-gégészeti műtét kellene).


Valami nyavalyája mindenkinek van.

2021. júl. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

#8! Megint szia. Velem (is) szoktál vitatkozni más kérdéseknél.

"Szerintetek nem veszélyes." Én ezt sosem állítottam. Azt gondolom, amit egyébként következetesen hajtogattak az elejétől, és ha megnézed a halálozási listát, akkor az is ezt erősíti, bizonyos alapbetegség előrevetíthetik a rossz végkimenetelét. Pl., magasvérnyomás, diabétesz. De, "kell", hogy hajlamosítson, mert ez pont egy ilyen vírus 🤷

Te pedig ezt egyáltalán nem veszed figyelembe, mintha a vírus ugyanannyira veszélyeztetné az említett csoportot, mint egy makk egészséges 20évest, pedig ez nem így van.

2021. júl. 2. 16:38
 10/31 anonim ***** válasza:
67%

Jó, de hol van makkegészséges 20 éves?



Illetve én a refluxom, magas koleszterinem és fülzúgásom miatt miért indulok hátrányban a relatív egészségesekhez képest?

2021. júl. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!