Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vères szèklet mitől lehet?

Vères szèklet mitől lehet?

Figyelt kérdés
Volt egy pár hónapja aranyerem,nem durván,1hèt alatt elmúlt. Most egy nehezebb űrítès után èszrevettem kicsit vères volt,de nemfájt,ès utána se fájt. Azóta voltam párszor wc-n,nemtűnt fel semmi különbsèg ürítèsnèl a normálhoz kèpest ès mindig utána látom hogy tiszta piros a víz a wcben.de nem fáj. Ez mitől lehet? Van fèlni valóm? (25 vagyok)

2021. jún. 26. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Mindenféleképpen orvos! Nem tudom elhinni, ha "tiszta piros a víz" akkor mi a retkes f*sz*rt egy online fórumon várod a megváltást.

Most, ha valami hülye gyerek itt névtelenül azt írja, hogy minden oké akkor megnyugszol?

2021. jún. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha friss, piros vér, az sanszosan aranyér. Vegyél patikában Mastu kúpot, vagy Doxiproct kenőcsöt, 3-4 napon belül elmúlik.
2021. jún. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Aranyér jó esetben. De lehet polip vagy akár rák is, menj el orvoshoz.
2021. jún. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg menj el ilyennel, én tuti futnék, ha nagyon olyan lenne a wc.

Nekem csak csíkokban volt és ritkán, de nem egy alkalommal, ezért elmentem proktológushoz. Mondták nekem sokan, hogy aranyér aranyér, de nem tudhatják, ezért TESSÉK elmenni vele, attól nyugszol meg.

Nekem egy apró pici gyulladás lett valószínű sérüléstől és néha kivérezhetett. Más kezelést kapsz attól függően mi az, ezért kell elmenni vele. Bánom, hogy eddig húztam, mert már a halálomon voltam a félelemtől fél éven keresztül.

2021. júl. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, én orvostanhallgató vagyok. Ha friss vér ürül (élénk piros), akkor az azt jelenti hogy ez a vér emésztetlen, tehát a tápcsatorna alsó szakaszából származik. Az aranyérnek tipikusan az egyik tünete a végbélből ürülő friss vér, én elsősorban erre gondolnék viszont tényleg menj el orvoshoz.
2021. aug. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!