Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyorsan fogyok, mitől?

Gyorsan fogyok, mitől?

Figyelt kérdés

83 kilorol 78 re lefogytam, ugy hogy tomeget novelten, es mikor meglattam hogy 80 kilora lementem elkezdtem megtobb kaloriat bevinni napi atlagosan 4000-et és meg mindig fogyok, volt valakivel ilyen? Mitol lehet?

Ugyanugy edzem mint eddig, tomegnovelest csinalok most es a kiszamolt kaloriak alapjan nőnom kene pont es nem fogyni.

Szekletem normális kicsit faj a hatam, de ezen kivul mas bajom nincs.



2021. jún. 28. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
menj orvoshoz, az a legbiztosabb. allhat sok minden a hatterben, pl akar belfergesseg is.
2021. jún. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kéne egy labor, leginkább cukor miatt.
2021. jún. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Azért nem ártana látni, mit eszel minden nap, rengeteg ember nagyon el van tévedve a kalóriaszámolással.

Ha a 4000 kcal nagyrészt zsír, akkor okozhat pl. hasmenést, vagy csak az ételek gyors áthaladását, és nagyrészt emésztetlenül távozik, amit eszel.

Vagy egyszerüen túlsaccolod a kalóriákat!

2021. jún. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, sok minden lehet.
2021. jún. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Valóban sok minden lehet. Ilyen mértékű súlyvesztés akár autoimmun izomdisztrófiára is utalhat. Azt meg még az ellenségemnek se kívánom.
2021. jún. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt nem tettem hozza hogy a fogyas ellenére jo eroben vagyok, ugyan annyit tudok edzeni ugyan olyan sulyokkal mint előtte.
2021. jún. 29. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!