Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a leggusztustalanabb...

Mi a leggusztustalanabb emberi eredetű termék szerinted?

Figyelt kérdés

2021. jún. 30. 19:14
A kérdező szavazást indított:
A nyál.
A csipa.
A könny.
Az orrváladék.
A vér.
A genny.
Az ondó.
A széklet.
A vizelet.
Az izzadság.
14 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Hányás.
2021. jún. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Ezek kozul mindet elbirom viselni, ha egy szerettemé, öklendezés nélkül. :D Ismeretlennél meg mindegyiktől okádnék.
2021. jún. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Az ondó hogy került listára? Az a drága örökítőanyag. Abból vagyunk mindannyian.
2021. jún. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

2-es

Az idegen ondóval mi a baj?

2021. jún. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

- A nyál az funkcionális váladék. Maradéktalanul lenyelésre keletkezik. Szexeléskor élvezettel érintkezünk a másikéval is.

- A saját könny tiszta, lenyalható.

- Az orrváladékot sokan visszaszívják és lenyelik, ha nincs lehetőség a kifújására. Kisebb mértékben teljesen ártalmatlan szokás, a gyomor megemészti és reciklálja a vizet.

- Az izzadság nyáron elárasztja a testünket, képtelenség lenne normálisan létezni a hűtő-hatása nélkül. 36 C fok közelében közvetlen életveszély fenyegetne, és csak mozdulatlanul bírnánk feküdni.

- Az ondó teljesen steril és semleges ízű, mint a tojásfehérje. Aki szereti saját magát és a partnerét - az lenyeli. Egészséges és tápláló hatású.


Miért tetted gusztustalanság listára ezeket?

2021. okt. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

"Aki szereti saját magát és a partnerét - az lenyeli."

Ekkora baromságot. Ugyan miért KELLene lenyelni?

2021. okt. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Több jó ok is van a sperma lenyelésére:


1. - Fincsi, tápláló.

2. - Csak gusztustalan foltokat hagy mindenen és/vagy papírzsepit kell rá áldozni, ami árt az erdőknek.

3. - Ciki, ha más meglátja a foltokat a ruhán vagy az eldobott zsepin.


Én minden recskázáskor ösztönösen megeszem a sajátomat. Mikor alapsuliban megtudtam, hogy a többiek undorítónak tartják, azóta nem kötöm ezt mások orrára. Én tudom mi a helyes, hisz mindig több eszem volt másoknál. Szerintem a libidónak is jót tesz. Én például meg azt nem értem, más miért van oda az alkoholért. Az alkohol egészségkárosító méreg. Semmi kellemeset nem érzek, csak fejfájást kapok tőle, míg a sperma teljesen egészséges.

2021. okt. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

7-es

Ha sokat recskázol, le is tudsz szokni a kajáról és önellátó lehetsz belőle.

2021. okt. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

5.

És az ürüléket miért rakta ide? Barátunk, a kaka - fenekünk jó kedélyű barna mackója, mely a földet termékennyé tészeményezi, belőle épült várnak nincsen párja.

2021. okt. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
Érdekes a 8-as feltevése! Természetesen a saját spermánk mennyisége elenyésző az öntápláláshoz, de régi szexuális fantáziáim közé tartozik, hogy egy meleg-bárba szerződtetnek szopásra egy lyuk mögé, és ezzel nem csak több pénzt keresnék mint egy csúcsértelmiségi, de a kajapénzt is megspórolnám. Ráadásul érdekes lenne megfigyelni a speciális táp hatását a szervezetemre. Lehetséges hogy a sperma jobb a legdrágább edzőporoknál? Laza testmozgással lefogynék az izomtömegem megtartása mellett? Istenem - mit adnék érte ha egyszer megpróbálhatnám!
2021. okt. 10. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!