Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezzel a problémával milyen...

Ezzel a problémával milyen orvoshoz tudnék fordulni? Nagyon félek.

Figyelt kérdés

Kb 1 hete vettem észre, hogy mintha pici tűkkel szúrkálnák a bőrömet,ez viszketéssel is társul. Iszonyatosan kellemetlen ez a vakaródzás. Nincs kiütés, bőrpír, semmi ilyesmi, de ez a kellemetlen érzés folyamatosan megvan. Próbáltam lecserélni az összes kozmetikumot,mosószert,mindent és nem múlik.

Nagyon félek, hogy valami komolyabb baj lehet. Milyen orvoshoz lehet fordulni a problémával?

Köszönöm


2021. júl. 2. 06:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász?Attól, hogy nem látszik külsőleg semmi, első körben más nem jut eszembe...vagy próbálsz nem rá görcsölni és várni még hátha elmúlik.
2021. júl. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már annyi mindent olvastam ezzel kapcsolatban. Belgyógyászati probléma, neurológiai probléma. Főleg az rémített meg, hogy leukémia is lehet.
2021. júl. 2. 07:28
 3/5 anonim ***** válasza:
A bőrgyógászhoz úgy tudom nem kell beutaló, magánhoz meg bármikor mehetsz(mármint időpont foglalással:) ) vagy a másik út, hogy elmész a háziorvoshoz és ő küld tovább.
2021. júl. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
A cukrod rendben van?
2021. júl. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jövőhéten pénteken megyek egy általános laborra. Tudtommal rendben van,igen.


A háziorvost felhívtam,írt allergia gyógyszert,pár napig szedni fogom.

Remélem nincsen semmi nagy gond.

2021. júl. 2. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!