Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megcsípett az áram vagy a...

Megcsípett az áram vagy a kapcsoló széle becsípte az ujjamon a bőrt?

Figyelt kérdés

A fürdőszoba szekrényen van egy kis gomb amivel a villanyt lehet kapcsolni, vizes kézzel, ujjam tetejével le akartam kapcsolni(tudom hülyeség volt) és kicsit oldalra csúszott, a kezem és nem tudom hogy csak a bőr csípte össze vagy áram csíphette meg.

A kezem tele van szúnyogcsípésekkel, így az alapján sem tudom eldönteni, hogy szúnyogcsípés van vagy egy emiatt van egy kis pirosság.

Megijedtem és gyorsan elrántottam, de tudom melyik lehetett.



2021. júl. 2. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezeket a kapcsolókat már úgy gyártják hogy ez ne okozzon ilyen gondot, szóval ha nem 1980 körüli az a szekrény, akkor csak becsípted vele.
2021. júl. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senior Séf ***** válasza:
Ahogy egyes írja. Ráadásul ma már minden valamirevaló háztartás érintésvédelmi relével is biztosítva van.
2021. júl. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!