Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha már megkaptam az első...

Ha már megkaptam az első Pfizer-t soha nem kaphatok már másfajta vakcinát?

Figyelt kérdés
Hétfőn kéne mennem a második oltásra, igazából az elsőtől nem voltam annyira rosszul, levert voltam, szédelegtem néha, de kibírható volt. De most nagyon ráparáztam valamiért egy csomó mindent összeolvastam róla, például: Ukrajnában egy férfi halt meg pár órával oltás után, összeesett. Inkább a kínait adatnám be így utólag, azt tudom hogy másodszorra is ugyanazt kell, de mennyi időnek kéne eltelnie hogy megkaphassam a kínait? Ha lejár a kártya az se izgat már annyira.

2021. júl. 3. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Elviekben szokták vegyíteni, de a kínai másik technológiát használ. Add be, nem lesz bajod, nagyon minimális az esélye.
2021. júl. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Minek kellett beoltatni magad? Elotte kellett volna olvass es utananezz a dolgoknak,mar keso banat.
2021. júl. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem fognak mást adni, elvileg nem is szabad. Mivel minden vakcina máshogy működik.


Nem kell fosni ennyire tőle.


Utolsó te meg ide se írtál volna.

2021. júl. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármit kaphatsz, a szervezet nem ugyanúgy reagál a különböző vakcinákra. Majd pár év múlva összegyűlik annyi adat, amiből majd pontosabban lehet következtetni a leghelyesebb protokollra.
2021. júl. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

Ugyanígy voltam. Azt mondta az oltó orvos, h olyan volt már h sinopharm után pfizert adtak be, de fordítva nem. Azt mondta vagy várjak még vagy vegyem fel újra a pfizert.

Eldöntöttem végül, hogy nem veszek fel semmilyen masodikat.

2021. júl. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi bajod a Pfizerrel? Én elsőre Astrát kaptam, na az kemény volt...magas láz és pulzus(hetekig), vádlifájdalom, pánikrohamok, hányinger. Másodiknak Pfizert kaptam, csak a karom fáj. Ezerszer inkább ez, mint bármelyik másik.
2021. júl. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy pont az astra meg a pfizer tök más de mégis beadták
2021. júl. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 sokan kapnak Astra után Pfizert más országokban is, ugye főleg ott, ahol felfüggesztették. Statisztikák szerint ez még hatékonyabb is, mint kétszer ugyanazt kapni.
2021. júl. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Senki nem emlékszik már arra a pasira, akinek még az oltások elején véletlenül adtak Pfizer után kínait?(Akkor még ugye fel se merült a vegyítés). Még ott, az oltás után rosszul lett és intenzívre is került, csak szólok.
2021. júl. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9#

Én is ezért írtam amit.


Annyi balhé volt, hogy bajok lettek a keverésből.


Most meg a tök más működésűt adják be egy embernek.


Az oké ha az astra ( tudom ezt már nem hozzák) meg a Jansent azt lehet(ne) mert ugyanúgy hat.


Mindeképpen érdekes dolgok vannak már itt.

2021. júl. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!