Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Majdnem megfulladtam?

Majdnem megfulladtam?

Figyelt kérdés
Azt hittem le bírok egyben nyelni egy palacsintát🤷 szinte rágás nélkül, nagyon siettem. Az egész egyben megakadt a torkomon és befeszült a garatom és se le se fel! A garatom meg automatikusan nagy fel-le mozgásokat kezdett nem is tudom mennyi ideig. Én nem akartam, le akartam nyelni de nem bírtam, felöklendezni sem. Majd mikor már elöntött a halálfélelem (pedig nem vagyok egy betoji típus), akkor minden erőmmel, nagy hanggal fel/ki sikerült köpnöm. Ez katasztrófa volt. Órákkal ezelőtt történt azóta meg se álltam, nem is volt időm feldolgozni. Azóta is fáj az egész garatom, torkom. Tényleg majdnem megfulladtam? Vagy csak ezt az automatikus reflexet éreztem amit itt írnak a második és harmadik fázisban?: [link]
2021. júl. 5. 00:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezt könnyen kitudod deríteni. Tudtál lelegezni? Ha igen akkor a link. Ha nem akkor mázlid volt.
2021. júl. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez volt a kérdés, de ilyet többet ne csinálj! Mert elég könnyen megfulladhatsz és akkor már nem csak halálfélelmed lesz, hanem át is élheted a halált.

És a halálfélelem nem attól függ, hogy mennyire vagy „betoji“, mindenki ezt érezte volna.

2021. júl. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!