Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A covid mintavevő pálca...

A covid mintavevő pálca mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Nem bízok meg senkiben, aki benne van ebben a koronavírusos dologban. A tesztgyártókban sem, senkiben sem. Nem tudom, hogy a mintavevő pálcákra mit raknak. Az orromba természetesen nem engedem, hogy lenyúljanak, de ha lehet csak torokból mintát venni, azt bevállalnám, ha nem kételkednék a pálca sterilségében.

2021. júl. 5. 07:31
1 2
 1/15 lencsefőzelék ***** válasza:
2021. júl. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%
Teljesen biztonságos, orrba is.
2021. júl. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
13%

Bocs, de ez már paranoia. Miért tennének rá bármit is?

Olyan nincs, hogy csak torokból vegyenek mintát.

Egyébként meg ennyi erővel azt sem tudhatod, az ivóvízbe nem kevernek-e bele valamit?

2021. júl. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Privátban küldtem a pálcákat elemző videó linkjét mert máris töröltették. :) Ne mások döntsék el, hogy mit tudhatsz meg ha felteszel egy kérdést!!
2021. júl. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
4.En is kernem szepen privatban a videot koszonom elore is. Ha toroltettek az maris gyanus hogy igaz.
2021. júl. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kedves 5-ös, elküldtem az üzeneteid között kell már lennie! :)
2021. júl. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

3-as nekem CSAK torokból vettek mintát májusban.

Akkor hogy is van az?

2021. júl. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#7: Ezt passzolom, mindenesetre nem előírásszerűen vették.
2021. júl. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy eloiras de baromsag, ertelme a teszt precizitas szempontjabol nulla. Nemetorszagban tokeletes PCR teszteket vegeznek nyalbol!! Tehat nem garat, nem orr hanem csak nyal. Egyreszt Nemetorszag a PCR teszt hazaja ugymond tehat tudjak mit csinalnak a szakemberek. Masreszt egyszeruen rajottek hogy a barbarkodas amellett hogy ertelmetlen kontraproduktiv is mert tavoltartja az embereket a tesztelestol ergo kedvez a jarvanyhelyzetnek ha elriadnak az emberek a tesztelestol.
2021. júl. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Dehogyisnem előírásszerűen pfff

Akkor el sem fogadták volna ahol kérték.Nem vagy jól tájékozott már ne is haragudj

2021. júl. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!