Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akiket Pfizerrel oltottak?

Akiket Pfizerrel oltottak?

Figyelt kérdés
Van olyan itt akit Pfizerrel oltottak több hónapja, vagy ismer olyat akit igen? Édesapám kb 2 hónapja kapta meg a második Pfizer oltását is. Eddig semmi baja nem, de az feltünt hogy ingerlékenyebb lett. Betudtuk annak hogy rossz napjai vannak. Viszont a szemei elkezdtek rohamosan romlani. Villódzó fényeket lát. Elment mindenféle orvoshoz. Szemész, neurológus, kardiológus stb. Minden eredménye korához képest tökéletes. Az orvosok azt állapították meg, hogy az oltás okozza. Jelezték is az illetékes hatósag felé ezt. Volt vagy van más is aki így járt a Pfizer után pár hónappal? Vagy ismertek valakit aki így járt? Ui:nem vagyok oltásellenes, de aggaszt hogy hogy járt édesapám. Másoktól meg Pfizer utáni arcbénulásról hallottam.
2021. júl. 5. 10:05
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
35%

"Az orvosok azt állapították meg, hogy az oltás okozza."

Aha...Vagy inkább a kor.

A környezetemben mindenki Parizerrel van oltva, senkinek semmi mellékhatás nem jelentkezett. Az egyetlen, amit megemlítettek páran és amit én is tapasztaltam, az másnap izomfájdalom a szúrás helyen.

2021. júl. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Nem! Mondtam hogy szervileg semmi kórosat ami ezt a szemgondot okozná nem állapítottak meg! Aki ismerősömnek az arca bénult le oltás után nála sem találtak semmi kórosat sem. Persze nem kell elhinni de utána csodálkozni sem kell ha egyre több ilyen eset lesz.
2021. júl. 5. 10:20
 3/47 anonim ***** válasza:
32%

Egy emberről se tudok, akinek ez lett oltás után.

Ez valami neuropatianak tűnik. Milyen apukád étkezés utáni cukra? Simán lehet hogy gyakran magas, még ha az éhgyomri jó is.

2021. júl. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező!

Eü. dolgozókat szinte mind Pfizerrel oltottak!

Régesrég híre ment volna, ha köztük ilyen betegségek tűntek volna fel.

2021. júl. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
75%
Stresszhelyzetre is reagál a test. 6 éves koromban elváltak a szüleim. Pár hét alatt az addig tokeletes szemem -4re romlott. A villódzó fények lehetnek vérnyomás emelkedés vagy esés miatt is
2021. júl. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%

Kb 30 embert ismerek, akiket Pfizerrel oltottak, senkinek sincsenek problémái, ilyen tünetei meg végképp nem.

Valami más baja lehet édesapádnak, szerintem keressetek másik orvost, aki nem elfogult az oltással szemben, mert feltehetöen nem is vette komolyan a tüneteit.

2021. júl. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
Krónikus Lyme is lehet.
2021. júl. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
53%
Az egész családomat (8 fő) Pfizerrel oltották. Van 70 éves családtag is, és 25 éves is, egyiknek sincs semmi baja.
2021. júl. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
Már leírtam hogy MINDEN eredménye jó! Az pedig hogy titkolják az ilyen eseteket az tény. Na ebben viszont mindenki biztos lehet! A dokik nálunk mondták is hogy nem egyedi az hogy oltás után akar több hónappal különféle betegsékek lesznek és úgy hogy minden eredménye jó az embernek.
2021. júl. 5. 10:31
 10/47 A kérdező kommentje:
6-os egyik orvos sem elfogult az oltással kapcsolatban! Az en házi dokim pl egyszer sem kérdezte hogy akarok-e oltatni stb. Akik akarnak azokat beoltják. Nálunk egy doki sem agitálós.
2021. júl. 5. 10:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!