Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez pattanás lehet? Mit kezdjek...

Ez pattanás lehet? Mit kezdjek vele? Nincs ötletem mi lehet ez...

Figyelt kérdés
Zacsi és a pénisz közötti részen egyik pötty( mármint a bőr mintázat ami a zacsin van) piros, pattanás szerű lett, megpróbáltam kinyomni, erre másnap a többszörösére nőtt és fáj - kb 0.5cm sugarú gömb szerű. Nem nagyon tudom mit kezdjek vele, de eléggé megijedtem.. 22/F

2021. júl. 5. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az első az, hogy ilyet sose nyomkodunk !!

Lehet szőrbenövés ,vagy csak egy semmiség. Ne csinálj vele semmit se. Ha esetleg pattanás lehet, akkor is majd "beérik" és egyértelműen lehet látni hogy az. Vannak ott is pórusok, a tisztán tartáson kívül nincs velük teendő.

Persze látatlanban mondom ezt. Ha nagyobb lenne, vagy nem múlik, enyhül 3-4 nap alatt akkor bőrgyógyászaton megmutatnám a helyedben.

2021. júl. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Erről a kérdésről az jut eszembe, hogy egy aránylag jó seggű tinit lány ki rak egy segges képet (haveromk lementette nem ismerem), és random ott egy pattanás. XD
2021. júl. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!