Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Refluxosan milyen alkoholt...

Refluxosan milyen alkoholt ajánlotok amivel ritka időközönként be lehet rúgni?xd Nem lehet kibírni meg azért kell hogy néha az ember elengesje magát xd haverom miatt.

Figyelt kérdés
2021. júl. 5. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Semmilyent. Ha csak nem akarsz egy jó gyomorfekélyt, gyomorvérzéssel. Egy-két pohárral bármit meg lehet inni, de itt pont az a lényeg hogy ne terheld a gyomrod olyanokkal, amik feleslegesen emelik a savat. Sajnos ez van, vagy betartja az ember vagy nem. Ez már a te felelősséged.
2021. júl. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A végbélből gyors a felszívódás.
2021. júl. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jézusom. És mennyi idő mire elmúlik a reflux ha minden szabályt betart az ember? Sokan kigyógyultak belőle.
2021. júl. 5. 18:49
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Ez egy életen át tartó betegség. En már 14 eves korom ota benne vagyok most 22 vagyok. Soha nem fog teljesen meggyógyulni. Ezzel együtt kell élni szedni a gyógyszert ha rossz kozben pedig figyelni arra mit eszel.
2021. júl. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4#nekem az volt, kigyogyultam mar kb 7 eve
2021. júl. 6. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

12 éves korom óta van, rossz példa vagyok (!), mert kezeletlen, de lekopogom, nem romlik, sőt, javul. Garat tünetei vannak (váladékképződés), a gyomrom, nyelőcsövem akkor ég, ha nagyon sokat teszek azért, hogy égjen, össze-vissza eszem. Esetleg még a stressztől.


Sört igyál, ha nem bírod ki.

(Én se bírom, apum se, munkatársam se reflux-szal....)

2021. júl. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5# na látjátok?
2021. júl. 6. 08:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Vannak jobb időszakok.. ez elismerem de egy reflux az reflux marad. Nekem is voltak evek amikor nem erzetem, vagy nem volt baj de egy időutan úgy is visszatér.
2021. júl. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van akinek nem. El kell fogadni
2021. júl. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!