Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most egy kicsit ciki kérdés...

Most egy kicsit ciki kérdés kövezkezik:Ha megnyomom a mellbimbóm (férfi vagyok) csontot érzek,és egy ideig fájt ha hozzáértem mostmár nem..Nagy lehet a baj?

Figyelt kérdés
Szóval,az előző napokban vettem ezt észre azelőtt nem észleltem,lehet ahhoz is van köze,hogy most kamaszodok..Az a baj,hogy pánikolok,ugye nincs baj?

2021. júl. 6. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


A hormonok fejlődnek, "most indúlnak be" ez miatt érezhetsz fájdalmat. Ez nőknél és férfiaknak is megtörténik. Van akinek kevesebb ideig de van akinek hosszabb ideig tart a "fájdalom". Nyugi, ez normális.

2021. júl. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1:Köszönöm,viszont nem lapos csontot érzek,az se baj?
2021. júl. 6. 21:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Most az a baj, hogy régebben fájt, vagy hogy már nem? Kicsit zavaros a kérdés... Amúgy meg ne nyomkodd, érzékeny terület, hagyd békén.
2021. júl. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3:Most vettem ezt észre kb. 4 napja akkor még fájt ha mondjum egy foci labdát szorítottam hozzá (így jöttem rá)..Mostmár nem annyira..Remélem megérted.. )
2021. júl. 6. 21:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs, ahogy a fölöttem lévő is mondta, ne nyomkodd, ilyenkor érzékeny terület, amikor fejlődsz. Szép estéd legyen!
2021. júl. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5:Köszönöm megnyugodtam!
2021. júl. 6. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!