Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megbánta valaki hogy beoltatta...

Megbánta valaki hogy beoltatta magát?

Figyelt kérdés

2021. júl. 7. 22:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
60%
Hát igen, bámulatos, hogy maguktól nem érik fel ésszel az emberek, hogy oltatni kéne, ezért ilyen cselhez kell folyamodni
2021. júl. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
64%
Mondjuk az ember nem a kartya miatt, hanem maga es masok egeszsege miatt oltat elso sorban. Szokoru, ha ezt valakinek magyarazni kell. 😂
2021. júl. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
26%
17)Kifejtenéd,hogy miért tartod diszkriminációnak?
2021. júl. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
83%

Mkt lehetegy vedooltason megbanni?

A gyerekem minden vedooltas utan taccs volt. Megse mernem egyikre se azt mondani, hogy megbantam. (Igaz legtobbje kotelezo vedooltas volt, ha nem viszem el ra, kkor buntetnek, uldoznek, stb.). Influenza elleni vedooltasnal meg egyenesen mehettunk korhazba, ennek ellenere se erzem juj megbantam.

Es nem is tudhatom meg soha megbanom-e, mert nincs masik lehetoseg esnincs igy osszehasonlithatosag se. Mert el kellene kapni az adott betegseget .inden esetben ahhoz, hogy tudjuk es megitelhessuk oltpttan vagy oltatlanul jartunk-e jobban. Ehhez viszont minimum ket parhuzamos eletre lenne szuksegunk.


En mentem oltasra, masodiktol ki is dőltem de nem banom, persze kivancsi lennek a jovore es sokfele kimenetelre, de se jós nem.vagyok, se olyan, akiutolag jobbanmeg tudja ítélni az oltas hatasossagat egyebeket, hogy majd azt mondhassam na ezt is kar volt beadatnom,jol megbantam.


Raadasul ősszel vissza fog terni ez a virus (is) es csak remenykedek, nem rosszabb valtozatban, rosszabb kimenetellel. Es nem nem szeretnem tesztelniaz oltast se es azimmunrendszeremet se azigazi elo virussal. Tehat ha ujra maszkot kell majd venni, kkor maszkit veszek, ha otthon kell kuksolni par hetet, kkor kuksolok.

2021. júl. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
#24 Ez a kérdés a covid otásra vonatkozott nem a kötelező védő oltásokra.
2021. júl. 10. 02:23
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Hat igen, mindenki önigazolást keres.
2021. júl. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!