Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek igazuk van az...

Szerintetek igazuk van az oltáselleneseknek? Mik azok az érvek, amik mellettük szólnak?

Figyelt kérdés
Most itt leírom megjegyzésként, hogy én nem vagyok oltásellenes, viszont nem egy ismerősömmel keveredtem már vitában emiatt. Sőt, családtagjaimmal is sikerült.

2021. júl. 8. 17:42
 21/95 anonim ***** válasza:
0%

18



COVID után csak orvosi vizsgálatot követően szabad sportolni, annyira gyakori a szívizomgyulladás, mint szövődmény.


Az oltás után talán százezerből egynél előfordult?


Mellesleg nem az oltás, hanem az immunrendszer tehet róla. Amiben sokan bíznak.

2021. júl. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/95 anonim ***** válasza:
63%

Minden tiszteletem az oltásellenesek bátorságáért, .

Én bizony féltem attól, hogy takonyba fulladhatok, ezért oltattam magam.

2021. júl. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/95 anonim ***** válasza:
70%

#20! Hogyne lenne már befolyásoló tényező a környezet, amikor te magad is minden ilyen kérdésnél apukád kollégáival és a volt tanáraiddal példálózol? Ezért rettegsz a covidtól. Ha ezek a halálesetek az oltás után lettek volna, attól rettegnél.

A százezerből egyet honnan veszed? Valami kamu statisztikából? Mint írtam, csak egy faluban volt 2 fiatal, egészséges. Arra, hogy a covidtól bajuk lett volna az ő korosztályukban kb.0,00001% az esély. Akkor nekik megérte?( Egyébként ugyanúgy nem sportolhatnak, sőt kb.semmit nem csinálhatnak a kórház utáni 3 hónapban, és teljesen soha nem lesz már a szívük olyan, mint előtte. Ezt az orvos mondta.)

Az orvosokat meg nem lefizetik, hanem ellehetetlenítik. Nézd csak meg, mi történt azzal a házi orvossal, aki nem volt hajlandó a bevizsgálatlan kínaival oltani. Felfüggesztették és kapott 2 millió forint büntetést. Akkor szerinted lehet szakmai véleménye? Te mit mondanál, ha elvennék is a fizud, és meg fizetned is kéne, ha nem azt hirdeted, amit "kell"?

2021. júl. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/95 anonim ***** válasza:
30%

"Hogyne lenne már befolyásoló tényező a környezet, amikor te magad is minden ilyen kérdésnél apukád kollégáival és a volt tanáraiddal példálózol? Ezért rettegsz a covidtól. Ha ezek a halálesetek az oltás után lettek volna, attól rettegnél"



Arra nem gondolsz, hogy csak ellenpéldát hozok?


Második reál szakomat végzem és tanultam arról, mi az, hogy reprezentatív. Ezért a kutatóknak hiszek.


Reprezentatív kutatóknak. Orvosoknak. Világszinten.


A történelemhez nem értek, viszont azt tudom, hogy még sohasem sikerült összefognia az USA-nak, Európának, Oroszországnak, Kínának, Japánnak (ahol most néző nélkül rendezik az olimpiát), Indiának és még másoknak. Viszont szerintetek most összefogtak, hogy mindannyiunkat átverjenek.


Ébredjetek már fel az álomvilágotokból, mielőtt késő!!!

2021. júl. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/95 anonim ***** válasza:
0%
Sokan amúgy a poszt-COVID-ra is lusták voltak rákeresni.
2021. júl. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/95 anonim ***** válasza:
A poszt-COVID kapcsán is írhatnám a saját ismerősi körömet, hangsúlyozva pontosan azt, hogy ez NEM reprezentatív és ha valaki merít 30-at, abban lehet sok negatívum, míg egy másik merítésre semmi negatívum.
2021. júl. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/95 anonim ***** válasza:
50%
Nincs igazuk. Vannak betegségek ahol kockázatot jelenthet az oltás, de ezt az orvos dönti el. Nem kuruzslók vagy nem azok, akiknek semmilyen végzettségük nincs csak összeolvasnak az interneten mindent.
2021. júl. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/95 anonim ***** válasza:
61%

#24! Mondj még egy olyan betegséget, ahol az orvos megkérdezi az elhunyt hozzátartozóit, hogy ráírhatja-e a halál okának, miközben az elhunyt soha nem szenvedett igazoltan abban a betegségben! Tényleg ilyen adatokon alapuló statisztikáknak kéne hinni?

Másik "reprezentatív" minta. Ha nálad, vagy nálam mondjuk(csak egy példa, bármilyen tünetet nézhetnénk) vérrög jelentkezik, sehol senki nem jegyzi, hogy oltott vagyok, vagy oltatlan. Így legfeljebb annyi lehet, hogy kiderül, ebben az évben mondjuk nőtt a vérrögös esetek száma (ha jegyzik egyáltalán), mondjuk 50% -kal a Covid előtti évhez képest. Mivel nem vették figyelembe a betegek körét, mi lesz a "kutatás" eredménye? A vérrögös esetek száma nőtt, tehát a COVID vérrögöt okoz. Te pedig elhiszed, hisz ott van a statisztikában. Gondolkozz, én csak azt ajánlom!

Itt van az oltások utáni vérzészavar. Nőgyógyászok beszámolása alapján számuk nőtt, különösen az oltottak körében, az oltás után jelentkezik.(A korrektség jegyében, azt is mondják, hogy átmeneti, pár hónapon belül helyreáll.) Nos, itt írta valamelyik kérdésre egy lány, az első oltás után 2 héttel hamarabb jelentkezett a menstruációja. Ezt jelezte a 2.oltás előtt az oltóponton. Orvosi válasz: Az nem az oltástól volt. Milyen alapon állítja ezt??? Vizsgálta? Meg tudja nevezni a más okot?

2021. júl. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/95 anonim ***** válasza:
15%

"en azert nem oltatom be magam mert szedek bizonyos gyogyszereket es nem tudjuk meg mik a hosszutavu hatasai annak az 5 - 10 fele kulonbozo oltasnak

...

Ha letelik ugy 2 - 3 ev, akkor mar en is be fogom magamat oltatni"


És te belegondoltál abba, hogy 2-3 év múlva sem fogjuk még tudni, hogy mik a még hosszabb távú hatásai az oltásnak? Akkor meddig akarsz várni pont te, aki eleve gyógyszereket szedsz, tehát valószínűleg a legveszélyeztetettebbek közé tartozol?


"ha nincsen olyan tenyezo ami ezt nem engedi meg nekem. Nem szeretnek kiserleti nyul lenni."

Kire fogod bízni annak az eldöntését, hogy van-e olyan tényező, ami nem engedi meg neked?

Most orvos mondta, hogy (legalábbis egyelőre) ne oltasd be magadat, vagy csak te gondolod úgy, hogy jelenleg még van olyan tényező, ami miatt nem szabad?

Egyébként meg azoknak a gyógyszereknek is vannak hosszútávú hatásaik, amiket szedsz, benne van a betegtájékoztatójukban, úgyhogy máris kísérleti nyúl vagy, ugye tudsz róla?...

2021. júl. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/95 anonim ***** válasza:
13%
Vannak kísérleti állatok, azért halnak meg, hogy az emberek éljenek, nem úgy engédelyezik a gyógyszereket, hogy kikutyulnak valamit, azután eladják a Tescoban
2021. júl. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!