Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj,és be van dugulva a...

Fáj,és be van dugulva a fülem,segítetek? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok

Azt kell tudni hogy kedden elmentunk nyaralni 3 napra,tegnap jottunk haza.Kedden elmentunk egy furdőbe,ahol nagyon sokat voltam a víz alatt. Szerdán reggel úgy keltem hogy be volt dugulva a fülem. Ezzel nem torodtem sokat,aznap délelőtt is voltam víz alatt, és akkor elkezdett fájni a fülem,utána egésznap nem mentem a víz alá,hátha elmúlik. Utána csütörtök (tegnap) reggel is ugyanez volt,akkor sem mentem vízalá.Próbáltam az ujjammal kipiszkálni a vizet,egy kicsi jött de nem sok. Fülpiszkálóval is próbáltam,nedves lett,de ugyanúgy bevan dugulva. Tegnap napközben kétszer éreztem hogy jön ki víz de nem sok. Tegnap este nagyon fájt a fülem,éjszaka is alig aludtam. Ma reggel is fáj de főleg be van dugulva.

Tudnátok segíteni,hogy hogy szedjem ki a vizet? Ha nem múlik el pár nap múlva elmegyünk orvoshoz de nem szeretném hogy felszúrják a fülem.

Köszönöm előre is a segítséget



2021. júl. 9. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Először is ne piszkáld, fülpiszkálóval meg pláne! Feküdj arra az oldaladra, amelyik füled be van dugulva!
2021. júl. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Keress fel egy fül orr gégészt, aki kitisztítja, nekem is ugyan ez volt probléma, 2 perc alatt kitisztították, akik ott voltak éppen egy időben velem, mindnek ez volt a panasza, szóval hajrá, ne kínozd magad tovább :D
2021. júl. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Lehet ez egy hallójárat gyulladás is víz miatt. Menj el orvoshoz, kiderül mi a baj, kapsz rá valamit meg ő ki is tudja rendesen tisztítani.
2021. júl. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#1

Igen,amióta ez van,mindig arra az oldalamra fekszek,hátha éjszaka kifolyik

#2,#3

Beszéltük hogy ha nem múlik el akkor elmegyünk a fül orr gégészetre,neked hogy tisztították ki?

2021. júl. 9. 12:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Belenézett, kimosta antibiotikumos langyos vízsugárral, kitörölte vattával, majd egy valamilyen szintén antibiotikumos vattát rakott a fülembe 24 órára.
2021. júl. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Legutóbb nekem is úgy ahogy #5 írta, rakott bele gyógyszeres vattát, de 1 óra múlva kiszedtem, mert még jobban fájt tőle, ahogy nyomta, kaptam fülcseppet és elmúlt egy hét alatt.
2021. júl. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Tegnap este és éjszakára mi is raktunk a fülembe vattát,de éjszaka kiszedtem mivel még jobban fájt

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2021. júl. 9. 17:53
 8/11 A kérdező kommentje:

Tegnap óta csepegtetünk bele fülcseppet

A kérdésem,ha nem megyünk el orvoshoz akkor hány nap alatt kéne elmúlnia?

2021. júl. 10. 12:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nem egyszerűbb ha elmész? Ingyen van, 5 perc alatt megvab, és tovább nem szenvedsz vele, ha bármi miatt nem tud kijönni onnan a víz, és azmiatt begyulladt, akkor semmilyen csepp nem segít rajta sajnos.
2021. júl. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De, valószínűleg hétfőn elmegyek
2021. júl. 10. 18:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!