Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lesz negyedik hullám?

Lesz negyedik hullám?

Figyelt kérdés
Szerintetek ősszel vagy nyár végén lesz negyedik hullám? Illetve mit gondoltok,lssznek korlátozások? Pl,hogy megint csak az oltottak mehetnek bizonyos helyekre,vagy mindenkinek karantén? Oltottaknak is?

2021. júl. 9. 20:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Lesz! Szeptember egytől "becsengetnek"...

Indul a maszkos cumi ismét!

Meg a trollok harca a tömegközlekedésen , boltok pénztárainál.

2021. júl. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Biztos,hogy lesz elég szétnézni a világban,gyors ütemben terjed ismét.Nagysága attól függ,hogy hányan oltatják be magukat,ideje lenne kötelezővé tenni,mert baj lesz.
2021. júl. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem, neked is csak egy lesz, mint mindenki másnak.
2021. júl. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Lesz. Én külföldön élek, minden 2. hír itt már azzal foglalkozik... Szerintem meg kéne tanulni ezzel együttélni és nem a fal közé bezarkozni...

Jelenleg most, ahol én élek, német nyelvterületen, azzal foglalkoznak, hogy a kisgyermekek a lockdown miatt nem voltak kellőképpen kitéve korokozoknak, így az immunrendszeruk nem olyan... Bár nem tudom, hogy mit vártak a kedves "Expert"ek és "Expertin"ék. Riogatni tudnak, csak a nagy tudásuk a jovoig nem terjed. Kész vicc :D

2021. júl. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Thunderfairy ***** válasza:
87%
A nyár végén már nem tudnak politikusaink külfőúldőn nyaralni és újra jönnek a korlátozások. Nem az emberek érdekében van a mostani lazitás sem. Vegyétek már észre az igazságot emberek.
2021. júl. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
5: ezt mindenki tudja már szerintem.
2021. júl. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Nyilván lesz, sőt talán továbbiak is, ezek a járványos és könnyen mutálódó fertőzések többnyire csillapodó hullámmozgással leírható megbetegedéseket okoznak.
2021. júl. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%

"Szerintem meg kéne tanulni ezzel együttélni és nem a fal közé bezarkozni..."


Szerintem le kéne xarni eddig is volt, nem is tudtak róla, aki gyenge elhullik ennyi...


Az oltás sem véd csak fél évig vagy eddig addig, mire akkor a cirkusz... ISmerőseim közül akik az astrát kapták kivétel nélkül mindnek az ágyéka, a hónalja lila zöld volt mintha összerugdosták volna őket, volt amelyik egy hétig nem ment dolgozni az oltása után.

2021. júl. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
Egy női csoportban olvastam kommenteket, hogy a ciklusuk az oltás után késik, vagy teljesen megszűnt :(
2021. júl. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az oltás után nekem is nagyon furán jött meg,alig volt meg,pedig előtte mindig még sok is volt.
2021. júl. 9. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!