Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Számodra mi jelenti a teljes...

Számodra mi jelenti a teljes élet érzetet?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, reménytelennek tűnik minden és már öngyilkosságon töröd magad.

Mik lennének azok az élmények amik segítenének visszarántani? Mitől tudsz 1 perc alatt boldoggá válni? Mi az amitől teljesen úgy érzed, hogy igen is élsz és megéri élni?

Válaszokat köszönöm, szép éjszakát nektek <3



2021. júl. 11. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezek:

- ha körbevesznek az állataim

- ha minden rendben van édesanyámmal

- ha utazgathatok, kirándulhatok, vannak programjaim amik élményekkel töltenek fel

- ha jól mennek a dolgok a párommal és épp nincs semmi súrlódás

Ha ezek megvannak akkor tökéletesen boldognak érzem magam.

2021. júl. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

- nyugodt, boldog élet együtt a szerelmemmel, és a közösen örökbefogadott kiskutyánkkal

- boldoggá tesz ha a családom körül minden rendben, egészségesek, jól érzik magukat!

- a könyveim - van már egy nagyobb gyűjteményem itthon, imádok olvasni, és még több könyvet venni, számomra új szerzőket felfedezni:) Hatalmas élmény újabb és újabb töréneteket, életeket, vilàgokat megismerni

- a hobbim

- nagyon szeretek neten sorozatokat nézni

- finom ételek

- egy ideje felfedeztem a mozgást, és annak szeretete is utolért:)

- munkahely megléte-anyagi biztonság


Nekem ez mind megvan, és ezek tesznek boldoggá, ezek teszik teljessé az életemet:)

2021. júl. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!