Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kell mindig wc-re járnom?

Miért kell mindig wc-re járnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom eszméletlen kínos ,de itt vagyok 23 évesen és megkeseríti az életem. Minden egyes alkalommal, ha mennem kell valahova legyen az csak egy sima kisbolt pl. a közelben ,el kell mennem előtte nagy wc-re ,és legalább fél órát ott ülök. Aztán végre el indulok és mikor a kapuban vagyok már érzem ,hogy megint kell. Az nem játszik ,hogy vissza tartom mert egyszerűen nem lehet ,vissza kell rohanni annyira kell egyik percről a másikra. Ha napi 4szer el megyek otthonról akkor is minden egyes alkalommal kel ,azt sem tudom hogy van bennem ennyi.. évről évre egyre rosszabb ez az egész ,mindig tartok magamnál wc papírt ,mert már bármikor rám jöhet ,igyekszem úgy alakítani az utakat hogy a közelben legyen wc mert ha nincs akkor pánikolok ,hogy nincs és tuti rám jön mi lesz akkor stb. Most terhes vagyok ikrekkel , és volt kb 4-5 hét amikor nagyon durva székrekedésem volt , és rendesen örültem ennek mert tudtam mellette rendesen élni végre mint egy normális ember. De mostanaban nagyon sok mindent kell intézni ,orvos , esküvő ,banki ügyek minden egyszerre ,szinte minden nap menni kell és minden vissza tért a régi kerékvágásba. Van még valaki így akinek ennyire befolyásolja az életét a wc? Ha igen ,hogyan sikerül kordában tartania ? Valaki ajánljon nekem valami megoldást mert már nem bírom idegekkel ,hogy ennyire megrontja az életem. Sajnálom ha nagyon hosszú lett és köszönöm ha elolvastad ,esetleg válaszolsz!



#WC #pánik #idegbaj #Nagydolok
2021. júl. 12. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy ideges mielőtt mész valahova? Mármint, hogy mi lesz a bankban, vagy a boltba. Kivel találkozol stb?


Egyébként nemrég olvastam olyanról, hogy hasi pánikbetegség, olvass utána, persze azért ne diagnosztizáld magadtól.

2021. júl. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ideges ,attól vagyok ideges hogy mi lesz ha ott rám jön meg attól ,hogy már megint ez van nem vagyok normális
2021. júl. 12. 17:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy kivizsgálást megér. Maximum étrend váltással lehet próbálkozni.
2021. júl. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez psziche, idegek, nem a beleid. Szorongasra kezeles kene.
2021. júl. 13. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!