Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem szeret enni a barátnőm?

Miért nem szeret enni a barátnőm?

Figyelt kérdés

Két éve vagyunk együtt, 170 cm és amikor összejöttünk kb 44 kilo volt. Azóta szedett fel, kb 10-12 kilót, de nehezen eszik. Leginkább naponta egyszer, de van hogy azt sem. Együtt élünk, süt, főz amikor ebéd lenne, nem ül le velem enni, csak nekem megterít, mindig azt mondja, hogy nem éhes. Két év alatt, nem volt egy olyan nap hogy rendesen reggelizett, ebédelt és vacsorázott volna. Sokszor beszéltem vele erről, de mindig azt mondja, hogy nem éhes vagy nem kíván semmit.

Kicsit aggódom, nehogy megint úgy lefogyjon


2021. júl. 15. 11:02
 1/10 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok nem szeretek sokat enni és meg is vagyok ezzel a kevés étellel. Vékony vagyok, de szerintem nem sovány, főleg genetika miatt van olyan alkatom, amilyen.
2021. júl. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem gilisztás?
2021. júl. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Gilisztás? Miért lenne?
2021. júl. 15. 11:08
 4/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk igaz, aki gilisztás az eszik, de ennek ellenére sem hízik. Ő meg azt mondod nem eszik.

Az nem lehet, hogy valójában éhes, csak azt mondja, hogy nem az? Nekem van olyan ismerősöm, aki ezt csinálja.

De az is lehet, hogy már annyira össze szűkült a gyomra, hogy valóban nem éhes. Ilyenkor lehet érdemes lenne picit rávegye magát a rendszeres evésre.

2021. júl. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Amikor éhes akkor eszik igazábol, naponta egy szendvicset vagy valami ilyesmit megeszik. De pl ha megyünk családi ebédre, akkor ott is eszik. De akkor már aznap nem eszik, van hogy utána másnap este eszik legközelebb
2021. júl. 15. 11:20
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Nézzetek utána milyen hatása van az ilyen étrendnek hosszútávon. Majd utána annak hogyan lehet növelni az étvágyat.

Pszichológiai szempontból pedig akkor hajlamos ilyen lenni valaki ha elhagyta egy szülő kiskorában.

2021. júl. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez érdekes hogy sosem éhes.Én arra gondolok hogy lehet fogyni akar és rászokott hogy alig eszik azáltal összébb szűkült a gyomra és azért nem eszik.Legrosszabb módja a fogyásnak a buta koplalás.Nem értik meg sokan hogy attól beteg is lesz egy ember egy bizonyos idő után és idomtalan teste is lesz a rengeteg koplalástól.Nyilván nem sportol mert hogyan is volna energiája mozogni mikor alig eszik egész nap.Kéne neki kicsit informálódni az egészséges fogyásról akár dietetikus segítségével és utána személyi edző segítségét is kérni míg bele nem jön a dolgokba mert ha így folytatja tovább akkor nem lesz jó vége.Menzesz ciklusa is tönkre fog menni ha még nem történt meg ami qrva egészségtelen hisz a hormonrendszer nagyon fontos különösen egy nő esetében.Beszélj vele és próbáld rávenni erre a két szakemberre akiket írtam illetve lehet egy pszichológus sem ártana
2021. júl. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

De ha nem eszik, hogy a vérben hízott 10 kilót?


Nekem ahhoz konkrétan zabálni kellett, naponta 8-9x étkezéssel.

2021. júl. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is 8-as ugy volt es azert hiztam meg.Nem mozogtam es ettem mindent ossze-vissza.Halisten lefogytam mar.
2021. júl. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor azert tobbet evett mint most.
2021. júl. 15. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!