Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bekakilás felnőtt korban?

Bekakilás felnőtt korban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elég különös kérdéssel fordulok hozzátok.

Egy nagyon nagy lelki trauma következtében van egy rokonom. Egy nagyobbat szeretett volna eregetni, majd elmondása szerint néhány perc múlva, mikor felállt, akkor vette észre, hogy némileg bekakilt, hígabb, már-már hasmenés szerűen. Kora, egészségi állapota semmi ilyesmit nem indokol, sosem volt erre példa.


Állhat ennek a hátterében a lelki krízis, vagy normális lehet ez, hiszen véletlen volt? Vagy orvoshoz kellene menni?


2021. júl. 15. 16:00
 1/6 XR115 ***** válasza:
100%
Persze "rokon"
2021. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokan jártak már így, hogy az eregetés folyékony lett. :-)))))))))
2021. júl. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán lelki trauma után, nem következtében... Mert ez így úgy hangzik, mintha a lelki trauma miatt lett volna hirtelen egy rokonod...


Nem valószínű, hogy lelki krízis miatt fingás közben fosott be egy kicsit. 🤦

2021. júl. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Na, én is elírtam 😂 szóval nem hinném hogy a lelki trauma miatt fosott be fingás közben...
2021. júl. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Hát én beszarok xd...

Velem is volt már. Ráadásul tesi órán ciki volt nagyon. Szerencsére nem vették észre, csak a barátnőm az öltözőben. Bement nekem igazolásért a suliorvoshoz, és kért igazolást, aztán hazakísért. Ezután egy hétig fostam és hánytam felváltva. Nem tudom, még hány bugyit rondítottam össze, de nem egyet, az is biztos. Életem legszörnyűbb betegsége volt. Szóval egy befosás nem a világ...

17/L

2023. jan. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fél év alatt másodszor cartam be. Egyszer betegség miatt, álmomban, ma meg rosszat ettem és úgy becsikart a hasam, hogy nem jutottam el a fürdőig. Ez teljesen egészséges, felnőtt, fiatal emberekkel is megesik néha. Ha nem látta senki, akkor nem kínos. Lemosakodsz, szaros ruhákat kimosod, aztán ennyi.
2023. ápr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!