Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Narancsbőr ellen keresek...

Narancsbőr ellen keresek valami csoda dolgot, ha van ilyen megosztanátok velem?

Figyelt kérdés

Edzések illetve egészséges táplálkozás mellett brutális narancsbőröm van, a bőrgyógyász azt mondta valószínű a fogamzásgátló miatt lehet, de azt nem szeretném abbahagyni mivel hormonális problémák miatt szedem.. viszont már szedem 3-4 éve és azóta egyre több lesz a narancsbőröm és semmit nem tudok tenni ellene… akkor sem ha semmi cukrosat nem eszem (ami alapbol is megszokott mert probalok helyesen táplálkozni), próbálkoztam már a váltózuhannyal, krémekkel, mindenféle olyan dologgal amit ajánlottak vagy a neten olvastam de semmi nem segit sajnos… tehát mostmár az alakommal is teljesen meg vagyok elégedve egyszerűen a narancsborom okoz önértékelési problémákat nálam. Szóval ha valaki tudna akar kezelést vagy barmit, ne tartsa magában.

(A neveletlen, gusztustalan hozzászólásokat mellőzzük kérlek)


2021. júl. 15. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs csoda módszer, csak a helyes táplálkozás, és mozgás. Jobb, ha megbékélsz vele.
2021. júl. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ugyan ebben a cipőben járok! Én szerintem sajnos örököltem mert anyukámnak, a nagymamámnak és a dédimamámnak is brutál narancsbőrös a combja. Nem lehet hogy neked is örökletes? Mert akkor szerintem nem tudsz mit csinálni :(
2021. júl. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Őszintén remelem hogy nem… anyukamnak is volt de ő azt mondta hogy neki a terhesség idején jött elő.

Nagyim meg azt mondta hogy “engem már akkor se erdekelt ez a dolog, kit erdekel volt e vagy nem” szóval nem jutottam sokra… de most talaltam a neten valami olyan kezelést aminek elsősorban a zsirbontás a célja de a végén van elvileg egy narancsbor “eltávolító” kezelés

2021. júl. 22. 07:15
 4/4 anonim válasza:
Na ha lesz ezzel a kezeléssel kapcsolatba tapasztalatod, akkor várom :D
2021. júl. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!