Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyér miatt fájhat?

Aranyér miatt fájhat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 hete aranyérrel diagnosztizáltak, most nyaralni vagyunk a párommal, sor került szexre is többször, és szex után észrevettem, hogy a végbél körül szúró érzés keletkezik illetve "kibújnak" azok a kis lilás gömböcskék.

Jovoheten fogom kezdeni a proktologus ajánlasara ezt a lézeres eltavolitast. Viszont nem értem, ha nem is análisan szexeltünk, attól még kihat oda is a szex? Hülye kérdés, de már pánikolok hogy valami komolyabb betegségem van, mert nem szültem még, gyereket majd szeretnénk, munkám nem olyan ami miatt kialakulhat, 23 vagyok, szóval nem tudom mitől jöhetett elő ennyire hamar. Családban senkinek sincs, igaz más komolyabb betegség sem... valaki akinek volt már aranyer, jart igy hogy szeretkezés után fájt és nyilalt a vegbélnél? Köszönöm.

23/N



2021. júl. 17. 01:01
 1/3 anonim válasza:
100%

Én 20 éves vagyok,lány. Ugyan ez a problémám:( csak nekem végbél polipom van,de nemsokára műtenek, remélem akor megszabadulok ettől a "szenvedéstöl".🙁

Remélem te is rendbe jösz❤

2021. júl. 19. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, kitartást!❤
2021. júl. 19. 17:41
 3/3 anonim válasza:
Köszi ❤neked is!🤗
2021. júl. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!