Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak a pénz miatt olyan nagy...

Csak a pénz miatt olyan nagy a különbség az állami és a magánkórházak dolgozóinak viselkedésé között?

Figyelt kérdés
2021. júl. 17. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolsz, miben más a viselkedésük? Barátságosabbak? Hajlíthatóbbak? Amúgy imádom az ilyen általánosító kérdéseket, amikben ilyeneket kérdeznek, hogy az egyik nagy halmaz minden tagja miért totál más egy másik, elvileg szintén homogén, csak másmilyen halmazáénál. Én egy állami intézményben dolgozom, és szerintem mi nagyon normálisan állunk minden beteghez, legalábbis amíg a betegek is normálisan és értelmesen állnak mihozzánk, az azonban tény, hogy ez nem minden állami intézmény minden osztályán van így (valószínűleg nálunk se minden osztályon). Ugyanakkor volt már nagyon hülye meg vacak élményem magánklinikán is, úgyhogy szerintem az állítás másik fele se állja meg a helyét.
2021. júl. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Értelmetlen kérdés.
2021. júl. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én egy idejig állami helyen dolgoztam és azt vettem észre hogy oda tényleg bárki bejött a hajléktalantól (nincs velük bajom) kezdve a bohócig...

Nyilván ők is emberek, de sokkal könnyebb a magánkórházban a ,,tiszta" (félreértés ne essék az államiba is nagyon sok tiszta, notmális ember jár) és velük könnyebb báni.

2021. júl. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bánni.
2021. júl. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3as *ideig
2021. júl. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen okok vannak még e kettőn kívül?
2021. júl. 18. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az allamiban foleg h nincs mar halapenz, kenopenz satobbi... bar ez eddig se hatotta meg oket.... az ember egy darab. Mint a gyarban a szalag mellett egy darab csavar. Lehet szepitgetni de hogy aki bekerul ezt erzi az fix.

KIVETELek vannak.

ELSOSORBAN az intenziv osztalyokon... na arra azt mondom az igen. Le a kalappal. Nyilvan ez osszefugg azzal hogy oda nem a kiegett banyákat, suhanc tinilanykakat rakjak hanem az ertelmes, jol kepzett, maximalis tudassal es empatiaval, maximalis hivatastudattal rendelkezo KRÉMET rakjak.....


De a 98% sajna a legeslegalja. Kenyszerbol lett apolo, kiegettek es egyeb szornyeket.


EZ VAN.


A magánklikakon meg mivel tejelsz mint a kisangyal egyertelmu hogy te vagy az elso. Illetve hat persze a penzed.

2021. júl. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!