Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyon ilyen gyenge?

Miért vagyon ilyen gyenge?

Figyelt kérdés
Mióta Covid van, sokat ülök itthol sajnos és kevesebbet eszek, mert kevesebbet mozgok, de ez azt eredményezi, hogy mikor elmegyek valahova mostanában egész naora, akkor bírom 2-3 órát aztán elgyengülök, még a fejem is megfájdul. Mikor haza érek meg irtó éhes leszek, még másnap is. Erre ne mondja senki azt, hogy egyek többet, mert ha egyszerűen nem mozgok sokat, akkor nem kell annyit enni és éhes se vagyok. Próbálok naponta 1 el, 2 el többször enni, de az se segít. Teljesen le vagyok gyengülve. Félreértés ne essék, nem az immunrendszerem a gyenge, hanem maga az izomzatom. Kis séta és fáj a lábam, tudom ez természetes is ha sokáig nem sétálok hoszabban de azért nem már már nyilva fáj a lábizmom. Nem vagyok Herkules, 55 kiló vagyok, sovány testalkatú férfi, semmi betegségem sincs.
2021. júl. 18. 02:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

El vagy punnyadva, ennyi a baj.

Persze ráfoghatnánk, hogy "posztkovid", de egyszerűen csak többet kell mozogni, ha éhes vagy enni kell, normális kajákat.

2021. júl. 18. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha az 55 kilóból levonjuk a csontozatot, belső szerveket, bőrt, stb, meg a fejedet, akkor nem sok izom marad. Ha nincs rajtad izom, akkor mégis mitől lennél erős?
2021. júl. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Tán neki kéne állni sportolni
2021. júl. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, nem erős akarok lenno, hanem azt mondom, hogy elfáradok már egy kis sétától is. 20 éves vagyok, nem kéne ez meg történjen velem.
2021. júl. 18. 14:06
 5/7 anonim ***** válasza:

55 kgos vagy 20 évesen, igaza van a #2-nek, minimális vázizomzaton kívül semmilyen izomzatod nincs.


Erősen javaslom, hogy SOS állj neki sportolni, mert kb 25 éves korodig tudod a csontozatodat fejleszteni, utána csak leépül és gondolom, nem akarsz 35-40 évesen csontritkulást. Nem mellesleg nem mozogsz, a meglévő nagyon kevés izomzatod is épül lefelé.

2021. júl. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Attól, hogy sportolni fogok, még nem fogok meghízni mert hogy többet eszek miatta. Ilyen természetű vagyok, gyors az emésztésem, hízni 1000% hogy nem fogok. :)
2021. júl. 18. 19:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem hízni kell, hanem izmosodni.

Erősítő edzés.

2021. júl. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!