Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nincs még vége a koronav...

Miért nincs még vége a koronavírus őrültségnek?

Figyelt kérdés
Szinte biztos voltam benne hogy amikor leoltják az embereket akkor viszlát koronavírus járvány. Most viszont hogy amikor ilyen magas a beoltottság csak azt hallom hogy ennyi rengeteg fertőzött a Brit szigeteken, Izraelben, negyedik hullám Amerikában. Holott ezekben az országokban a lehető legmagasabb a beoltottság. Fura... És akik már oltva vannak azoknak már harmadik, negyedik oltást emlegetnek. Szerintem ez a sok oltás nem tesz jót a szervezetnek. Én nagyon nem így képzeltem ezt el, azt hittem hogy ha felveszik az emberek az oltást egyszer akkor vége lesz.

2021. júl. 19. 10:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%
Mert sokan nem mennek el beoltatni magukat. Oltás nélkül pedig ki vannak téve a fertőzésnek. Így aztán sokkal nagyobb valószínűséggel jelennek meg bennük új mutációk, amik aztán veszélyesek lehetnek a beoltottakra is. Amíg nincs mindenki beoltva, addig nem lesz vége. Az oltás kötelező lesz. A kérdés csak az, hogy hány ezer halott kell még ehhez?
2021. júl. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
Én még mindig azon vagyok elképedve, hogy senki, de senki nem beszél azokról, akik már átestek a betegségen, és kialakult bennük az immunitás és van jó esetben egy csomó antitestjük. Neeeeem. A média szerint csak oltottak, és a semmilyen védelemmel nem rendelkező oltatlanok vannak.
2021. júl. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
72%
Véleményem szerint ez egy kis szorongatás a népeknek. Pénzről is van szó válságról is van szó. Ezzel az egésszel takarnak egy nagyobb dolgot, amiről mi nem tudhatunk és szerintem nem az oltottságról van itt szó csak mivel ezt a lehetőséget bedobták az emberek közé így ezt az egy utat mutatva a kiútig sokunkat hülyének akarnak nézni, sőt hülyék is vagyunk (bocsi, ha sértő...ezt magamra is értem)...sokan azért oltattak, hogy majd bulizhassanak stb. én tudtam, hogy nem fogok bulikba járni így én nem tartottam szükségesnek, hogy engem beoltsanak, amit nem is bánok, mert ugyanúgy élek, mint aki be van oltva. Illetve, ha a vírust nézzük fő szempontból és nem azt, hogy mi áll mögötte, akkor az 1. válaszolónak mondanám, hogy ő is ugyanolyan hordozó és ő is ugyanúgy elkaphatja szimplán "enyhébbek lesznek a tünetei"...nekem ez volt az egyik szempont, amiért nemet mondtam az oltásra.
2021. júl. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
11%
#3 Te faék egyszerű gondolkodású ember vagy .. :D
2021. júl. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
#3 +1 én is ugyanígy cselekedtem mint Te.
2021. júl. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
46%

Azert nincs vége, mert világ szinten az emberek 10%-a van oltva.

Ennyiben valóban olyan mint az influenza. Kevés beoltott, könnyen terjed, minden szezonban más variáns (ezért kell évente ismételni). Ez is ilyen lesz.

2021. júl. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Oltottak is terjeszthetik... Tudom, leírtam már sokszor, de hamiskás a nagy minden védelem nélküli oltatlan és a védett oltott dilemma. Bizonyítottan (megmérettem) ötször több antitestem van, mint az oltott apámnak, pár hónapja estem át a covidon, még az orvosom szerint sem szükséges oltatnom most. Erről nem szól sehol a fáma, de igenis van egy harmadik csoport, mi, akik átestünk a betegségen és jó esetben megszereztük az immunitást. Hivatalosan 800.000 fő felett van ez a szám, és akkor ebben nincsenek azok, akik nincsenek benne hivatalosan, de átestek a covidon.
2021. júl. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
62%
#6 persze, kend csak ránk, oltatlanokra! Barom!
2021. júl. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

#8

Talán ha nem lennétek olyan lusták hogy bemenjetek oltani, nem egy nehéz feladat...

2021. júl. 22. 11:54
 10/23 anonim ***** válasza:
79%
Látom kérdező te is csak átsiklasz azon, hogy százezrek szerezték meg az immunitást bizonyítottan, természetes úton...
2021. júl. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!