Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kezdek el hirtelen...

Miért kezdek el hirtelen fulladni mikor enni akarok?

Figyelt kérdés

Fixen nem azért mert jól vagyok lakva. Ma reggel kilenc körül ettem egy párizsis zsemlét és este nyolc óta nem ettem mégis fulladni kezdtem mielőtt beleharaptam volna a szendvicsbe. Ezt megettem és nemrég ettem volna egy szelet húst rizzsel de megint úgy fulladni kezdtem mielőtt enni kezdtem volna hogy már fájt a mellkason így csak a felét tudtam leküzdeni és azóta is hányingerem van és bánom hogy azt is megettem. Pedig akkor ülök már csak le enni ha nagyon éhes vagyok és félre kell tolnom a kaját sajnos akkor is olyan szinten fulladni kezdek. Párszor még előfordul a fulladásom máskor is, random helyeken és néha ki kell huznom magam vagy éppen le kell hajoljak hogy levegőt kapjak. A szatom mindig jó, a vérnyomásom is és asztmára már vizsgáltak, állítólag nem vagyok az mégis segít a pipa legtöbbször.. legtöbbször ez evés közben van ugye és sokszor, régóta fennáll, kb egy éve hogy ilyen erős...


19l



2021. júl. 19. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is asztmára gyanakodtam először, de szerintem egy alapos kivizsgálás fog kelleni.
2021. júl. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség? Nem élsz stresszben?
2021. júl. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"Fixen nem azért mert jól vagyok lakva." - Jóllakottan sem lenne normális, ha fulladnál. Ezt ki kell vizsgáltatni.
2021. júl. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!