Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma ittam egy üveg pohárból...

Ma ittam egy üveg pohárból kakaót de túl hevesen kavartam és elrepedt. Lehet lenyeltem egy üveg szilankot. Lehet valami bajom tőle?

Figyelt kérdés
2021. júl. 19. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ki is tört belőle egy darab, amit nem találsz? Ha nem éreztél nyelés közben idegen tárgyat, kicsi az esélye hogy lenyelted, és ha le is nyelted, hogy az gondot okozna. Összetapad a többi béltartalommal és majd távozik.
2021. júl. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban lenyeltél, sok múlik a perisztaltikán. Pl. szöget is képes a test megfordítani, hogy fejjel előre haladjon.

De arra a kérdésre, hogy lehet-e bajod, a válasz mégis egyértelmű: igen, lehet. Ami nem azonos azzal, hogy lesz.

Az már nem fér a fejembe, hogy ivás közben kavartál és repedt, vagy előbb repedt, és csak utána merült fel benned, hogy hűha…

2021. júl. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel keverted, habverővel?
2021. júl. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!