Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon durva hasmenés rossz...

Nagyon durva hasmenés rossz végződéssel, mitől? Nadrágból kijön a folt?

Figyelt kérdés

Nagyon ciki a szitubamibe kerültem. Otthon elfogyasztottam a reggelimet, ami lekváros kenyér volt 2 szelet, meg a szokásos kávé. Heti egyszer-kétszer ezt szoktam enni és semmi bajom nem szokott lenni.


Mentem volna be nyári diákmunkára az irodába (egyetemista vagyok), leszálltam a buszról, pár percre volt már csak a melóhely.


Bántotta a pocimat egy fura érzés, megvártam míg elhaladt a tömeg hogy elengedjek egy galambot (ilyet is csináltam már néhányszor), és megtörtént a tragedy, jött vele más is. Világoskék feszes farmer volt rajtam, de mivel reggel hűvösebb volt és én meg korán mentem 🙏 volt rajtam egy piros dzseki amit a derekam köré tudtam tekerni. Azonnal buszra szálltam és mentem hazáig 5 megállót.


Munkát lemondtam mára, viszont aggaszt hogy a nadrágból kijön e a barna folt, nemrég vettem és nem volt egy olcsó darab. Mivel tudnám kiszedni belőle. Fehér tanga volt rajtam, az sajnos ment a kukába. És mitől volt ez a hirtelen és váratlan hasmemés? Otthon újra el kellett mennem azóta.



2021. júl. 20. 10:26
 1/5 anonim válasza:
100%

Mást nem ettél? Esetleg előző este valami?


Bár nekem a lekvaros kenyér, kv kombitól szerintem szintúgy menne a hasam.


Mosd ki mosószerrel, áztasd be és akkor kijön.


Jó tanács legközelebbre: ne fingj az utcán mert az ördög nem alszik. 😉

2021. júl. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Rögtön vízbe kellett volna tenni és kimosni, nem itt kérdezősködni.

Minél később fogsz neki annál nehezebb lesz.

2021. júl. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Kijött volna szerintem, kár volt kidobni. Rossz, ha váratlanul ér a baleset, egyébként ha érzed, hogy valami nem oké, tegyél be egy tisztasági betétet. Legalábbis én azt szoktam, mert az mindig van az embernél.
2021. júl. 21. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Hát a lekvár-kávè kombó az esetek többségében ilyen szituációt vált ki,valahogy nem szeretik egymást.:-) Viszont a gyors áztatás sokat segít a ruha megmentèsère, legközelebb figyelj hogy mit eszel-iszol össze.:-D
2021. júl. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mondjuk egy tisztasàgival nem sokra ment volna szegény ha a kék farmerján is àtütött a fos. Én vanishbe áztatnám.
2021. júl. 26. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!