Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jó ötlet volt kötelezővé...

Jó ötlet volt kötelezővé tenni a Covid elleni oltást az egészségügyiseknek?

Figyelt kérdés

2021. júl. 20. 17:20
A kérdező szavazást indított:
Igen, mindenkinek kötelezővé kéne tenni
Igen, különben jól összefertőznének mindenkit
Nem, ha az oltás véd, akkor az oltatlan egészsegügyisek se tudnak ártani
Nem, mindenkinek joga van dönteni a saját egészségéről
Nem, ha emiatt egészségügyi dolgozók elhagyják a pályát, nagyobb lesz a kár, mint a haszon
Egyéb, kommentben kifejtem
68 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Aki eddig nem kérte és rákényszerítik, az felmond. Szerinted az eddig is szar eü-ből mi lesz így?!
2021. júl. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
17%
Ez nem ötlet volt, hanem egy nyilván szakmai és munkaegészségügyi oldalról is alátámasztott határozat. Ha a B hepatitis elleni kötelező védőoltás nem riasztja ez az érintett dolgozókat, akkor ez sem.
2021. júl. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
#2 Ne keverjünk ide más oltást, amit évtizedek óta kap az ember. A covid oltások hivatalosan kísérleti fázisban vannak.
2021. júl. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
#1! Nem szeretném befolyásolni a szavazást, ezért nem foglalok még állást. De azért azt sejtheted, hogy nem véletlen szerepel a válaszok között. Bennem is felmerült.
2021. júl. 20. 17:45
 5/24 anonim ***** válasza:
95%
Oltott vagyok, de a kötelezővé tétellel nem értek egyet sehol, semmilyen esetben.
2021. júl. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
9%

Azt nem tartom jogosnak, hkgy csak az eü dolgozóknak kötelező. Miért nekik kellene más helyett is védekezni?

Eü-s vagyok, be vagyok oltva, nem is volt számomra kérdés. De szerintem nem csak az én feleleősségem lenne megallitani a járványt, hanem minden polgárnak. Szóval az lenne a jogos, ha mindenkinek kötelező lenne, aki oltható.

2021. júl. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%

Nem kell kötelezővé tenni senkinek sem.Mindenki döntse el maga hogy mit akar a naggyon naggy pandémia az EB-n nem fenyeget és sok oltatlan külföldi jelen van, akkor meg??

Én is oltatlan vagyok és nem áll szándékomban beoltatni magam míg kötelező nem lesz

2021. júl. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%

"nem áll szándékomban beoltatni magam míg kötelező nem lesz"


Nekem meg azutan sem.

2021. júl. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Meg is értem és igazad is van
2021. júl. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%

Hogyne. Aki meg nem akarja oltatni magat es nem annyira ontudatos, mint a cikkben szereplo orvos, majd szerez igazolast. Az egeszsegugyben dolgozoknak ez egyebkent is konnyebben megy. Addig legalabbis, amig talal egy kulfoldi helyet. A sok ostoba, hiszterizalt birka meg, mint itt peldaul a kettes opciora nyomogatok, akik egyre pofatlanabbak es mar azt kepzelik, hogy a szubjektiv felelmeik masok onrendelkezesi joganal is magasabb renduek, megnyugszik es elegedetten beget.😁 Csak korhazba ne keruljon, mert lehet egy oltatlan latja el - jo esetben. Rosszabb esetben meg senki.

[link]


Annyit fuznek hozza, hogy az USA-ban nincs altalanos kotelezettseg (nem is lehet, leven nem szovetsegi hataskor, meg a maszkot sem tudtak egysegesen kotelezo tenni) Franciaorszagban a egeszsegugyi dolgozok fele oltatlan es tomeges tuntetesek zajlanak, es nincs "sok mas" oltas az eu-ben, csak a HBV, amit az elso vakcina megjelenese (majd tobbszoros lecserelese) utan joval tettek kotelezove. Finom manipulacio mindenhol, hogy az emberek elhiggyek normalis, ami itt folyik.

2021. júl. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!