Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki beoltatta magát az ugyanúg...

Aki beoltatta magát az ugyanúgy hordozhatja a vírust, mint aki nincs beoltva ugye?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert ugye én nem oltattam be magam, nem is fogom,

Viszont folyamatosan kapom a negativ5, rosszindulatú megjegyzéseket, olyan emberektől, akik beoltatták magukat.

Kaptam olyat, hogy miattam, illetve a magam -fajták miatt lesz 4.hullám,

Meghogy veszélyeztetem mások életét, egészségét..


Én egészen eddig úgy tudtam, gondoltam, hogy az , hogy nem oltattam be magam, egyedül rám lehet veszélyes, és én ezt a kockázatot vállaltam, mert egészségesnek érzem magam , sosem voltam az a beteges fajta, míg az egész családomon átment pl az influenzajárvány, vagy hányásos hasmenéses vírus nekem semmi bajom nem volt.

Én -sokkal jobban bízom a saját immunrendszeremben, mint bármelyik vakcinában.

Ha mégis meg kell halnom, akkor hajrá, a sors így írta meg,

De ne a vakcina, egy idegen dolog okozza,

Majd az én immunrendszerem eldönti, hogy életben akar e tartani vagy sem.

A lényeg, hogy amíg nem fognak fegyvert a fejemhez, addig én az oltást kihagyok.

De miért veszélyeztetnék én ezzel mást????



2021. júl. 22. 15:31
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
59%

"ha pl.a bárányhimlő elleni oltás előtt voltál már bárányhimlős, akkor nem oltanak be ellene, mert VÉDETT vagy. Ráadásul nem csak kicsit kapod el, mint az oltásnál, hanem konkrétan semennyire."

Nem igaz. Régen, amikor még nem volt bárányhimlő elleni oltás, akkor is volt, aki másodszorra is elkapta.

2021. júl. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
83%
#21! Igen, pont úgy, mint most a covidot oltás után. Pontosabban meg úgy se, mivel, mint írtam, oltás után simán lehet kórházba kerülni coviddal. Tehát nem véd jobban semmitől, mint maga a betegség.
2021. júl. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
15%

22


Valamilyen szinten mégiscsak véd, tehát segít az egész helyzeten.

2021. júl. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
4%

"nem véd jobban semmitől, mint maga a betegség"

Ha csak annyira véd, mint maga a betegség, akkor is milliószor jobb, mint maga a betegség.

2021. júl. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
71%
Ja, a kórházba kerüléstől, meg a haláltól. Csak kérdés, hogy akkor, hogy lehetnek tele a kórházak oltott covidosokkal. De nem vitatkozom veled. Borzasztó fárasztó és most nincs erre energiám.
2021. júl. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
83%
Én is plazma és véradó vagyok és nem oltatok..az immunrendszerem rendben van👌..
2021. júl. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
4%

"az immunrendszerem rendben van"

És honnan tudod, hogy akkor is rendben lesz majd, amikor X idő múlva a legnagyobb szükség lenne rá, hogy rendben legyen?...

2021. júl. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
50%

Nagyon egyszerű a matek:


Aki beoltotta magát, az is elkaphatja a vírust, azonban mivel a szervezetében van ellenanyag, ami azonnal rendelkezésre áll, így a vírus nem tud olyan mértékben elszaporodni, hogy problémát okozzon.

Kevesebb víruskópia képződik -> Kevesebb tud ürülni (nem beszélve arról, hogy az oltottak nagy %-a tünetmentes, tehát nem köhög,tüsszent, így mégkevésbé ürül a víurs) -> kevésbé fertőző az ember.


Tehát igen, az oltott ember is fertőzhet, csak nem mindegy, hogy 30 percig egymás arcába kell köhögnetek a fertőzés átadásához, vagy elég az is, hogy 1 légtérben vagy valakivel (oltatlan ember).

2021. júl. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:

Ha annyira jó az oltás

akkor én csak azokra lehetek veszélyes akik nem oltatták be magukat.

Nem nyírtam ki senkit!

2021. júl. 24. 17:50
 30/46 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudhatod. Egyikünk sem tudhatja. A különbség csak annyi, hogy vagyunk, akik felelősséget érzünk mások iránt is, ezért beoltatjuk magunkat, meg vannak, akik csak saját magukkal vannak elfoglalva, ezért nem oltatják be magukat...
2021. júl. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!