Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma a műkörmömet beütöttem...

Tina111 kérdése:

Ma a műkörmömet beütöttem munka közbe és sajnos fel jött vele a saját körmöm is egyenlőre nem látom hogy mennyire 😩 vérzett és lüktet és eléggé mozog😔 valami tanács?

Figyelt kérdés
Járt már így valaki? Ha igen akkor mik a meglátások és a tapasztalatok? Előre is köszönöm! Sajnos a munka miatt a körmöshöz csak kedden tudok eljutni😪 vettem fertőtlenítőt és le van ragasztva!

2021. júl. 22. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sebészet. Sürgősen.
2021. júl. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sebészet, és innentől fogva ne hordj műkörmöt.

Komolyabb esetben az egész ujjpercedet is elveszítheted!

2021. júl. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%

Normál esetben, ha azonnal visszaszorítod, akkor visszatapad, nekem a nagylábujjkörmöm jött fel teljesen, mert belerúgtam vele a szekrényajtó aljába. gézzel és ragtapasszal lekötöttem szorosan. Nyilván meglilul vagy befeketedik utána, de nem esik le, szépen lenő hónapok alatt.

A műkörmöt meg felejtsd el, mert veszélyes, nagyon egészségtelen, és amúgy undorító is.

A műköröm miatt lehet hogy elmennék sokihoz vele.

2021. júl. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes. Műköröm agyrém előnyei. :)
2021. júl. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat a körmöm marad ettől függetlenül 4éve van és ez az első eset hogy ez megtörtént. Beszéltem egy oktatóval aki megnézte és igazából szorosan le kell ragasztanom meg fertőtleníteni ezen kívűl semmi más dolgom nincs vele mire megyek a körmöshöz addigra lemegy a gyulladás és ő majd tudja helyben kezelni a többit! :)
2021. júl. 23. 20:44
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Mi a f..nak az a műköröm? Fiú szemmel borzasztó undorító és kifejezetten buta liba külsőt kölcsönöz.
2021. júl. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
De a csajok meg mutogatják büszkén és amikor megmondod, hogy leszarod, még meg vannak sértődve. Nálam ez a műköröm olyan szűrő mint a rajzolt szemöldök. Egyből tudom, hogy nem lopnák el az eszéért.
2021. júl. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Segítséget kértem nem kritikát te engem úgy ne minősíts hogy az életbe nem láttál ☺️ Én is utálom az ilyen férfiakat mint amilyen te vagy ne aggódj se toleranciád se egy csepp empátiád nincsen! De azért köszönöm az én páromnak nincs vele problémája és ha jól megnézed nem az volt a kérdésem hogy mennyire vonzó a műköröm? De nem baj ha meghaladja a kérdés a szellemi képességed csak akkor ne légy buta es tartsd meg magadnak!😁
2021. júl. 24. 07:37
 9/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nincs vele problémája, mert ő is ezen a szinten van. Minősíteni pedig azt, és úgy minősítek ahogy akarok.

Amúgy egy kérdésből, és a storydból eléggé sok minden lejön veled kapcsolatban.

2021. júl. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Neked nincs életed amúgy? Barátnőd akivel foglalkozhatnál? Vagy te ilyen anyád sem szeret ember vagy aki az interneten éli ki a vágyait! De ha neked ez jó ám legyen egészségedre szép napit kedves utolsó válaszra többet nem méltatlak kicsit szállj ki az internet világából és kezdj el barátkozni mert ez nem normális hogy idegen embereket minősítesz a gyakori kérdéseken🤣 az oldal címe nem fogalmazódott meg benned rendesen de nem baj olvass sokat barátkozz és vegyél vissza kicsit az arcból☺️
2021. júl. 25. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!