Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen ez a laborlelet?...

Milyen ez a laborlelet? Nagyon rossz ez a kalciumszint? Koleszterinre már kell gyógyszer vagy még diéta elég lehet?

Figyelt kérdés

Még van hátra vizsgálat és ezért soká jutok vissza a belgyógyász doktornőhöz.


Refluxot leszámítva (néha nyelőcsőégést okoz illetve krákogást, váladékos torkot) lényegében tökéletes a közérzetem.

Sok csokoládét leszámítva egészségesen étkezem, víz, ízesítetlen tea, néha cola de akkor cukormentes, sok-sok zöldség, gyümölcsök, hal, heti 4-5 óra sport jelenleg. A COVID előtti időkben nem volt időm eleget sportolni, de teljesen akkor se maradt ki az életemből. 1,5 éve meg heti 3-5 óra.

Ma például 10 ezer lépést tettem, 1 órát úsztam, fizikailag, agyilag fitt vagyok.


10 éve már volt magas kalciumszintem.

A koleszterinszintem kb 5 éve emelkedik folyamatosan.


[link]


[link]


[link]



2021. júl. 22. 21:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/101 A kérdező kommentje:

Ha erre azt mondja, hogy jó, leváltom.


[link]

Magas, azonnali orvosi konzultáció



[link]

2021. júl. 23. 15:30
 12/101 anonim ***** válasza:
61%

Akkor minek kerdezted, ha ennyire jol tudod a valaszt? :)

Es ha 10 orvos fogja azt mondani, hogy jo? Akkor mi lesz? :)

2021. júl. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/101 A kérdező kommentje:
Miért mondaná 10 orvos, hogy jó?
2021. júl. 23. 16:37
 14/101 anonim ***** válasza:
73%

Ez bizony hipochondria.

Én is a pszichológus felé mennék tovább a helyedben.

A saját érdekedben. Meg persze a környezeted érdekében is.

Én tudom milyen rossz ezzel együtt élni, és hidd el hogy mindenki jobban jár ha kikezelteted terápiával.

2021. júl. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/101 A kérdező kommentje:

A kálciumszint még egy dolog, bár nem tudom, mi kóros, ha ez nem meg akkor minek a referenciatartomány.

Azonban ha valakik szerint 7-es koleszterin miatt aggódni hipochondria, akkor nincs további kérdésem arra vonatkozóan, miért van hazánkban ennyi szív-érrendszeri halálok.

2021. júl. 23. 18:03
 16/101 anonim ***** válasza:
68%

Látnál egy átlag vérképet...

Összehasonlítva megtudnád hogy makk egészséges vagy. Mindenkinek vannak eltérések a leleteiben (ennél több és durvább átlagban, mégis egészségesek), mondhatni ilyen tökéletes vérképpel elmehetnél rendszeres véradónak.

De ha az orvosoknál is okosabbnak hiszed magad és nem érted hogy miért mondják hogy ez egy jó vérkép, akkor mi itt anonim gyk felhasználók mégis mit mondjunk? Ha a szakembereknek sem hiszel akik ezért tanultak évekig, akkor tényleg a pszichológus a megoldás mert durván hipochonder vagy.

Gondolom a körülötted élő embereket már kiborítottad ezzel.

2021. júl. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/101 A kérdező kommentje:
Akkor az általam korábban linkelt cikkben hazudnak?
2021. júl. 23. 18:30
 18/101 anonim ***** válasza:
77%

Az orvosod hazudik?

A neten az igazság, a szakorvosok feje meg kong az ürességtől?

2021. júl. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/101 A kérdező kommentje:

Később jutok el hozzá, azért írtam ki a kérdést...

Más is ilyen lazán veszi a koleszterinkérdést?

2021. júl. 23. 18:53
 20/101 anonim ***** válasza:
83%
Igen, a többség a helyén kezeli. Te veszed túl komolyan, ez nem az első kérdésed, hírhedten hipochonder vagy, mindig kitalálsz valamit, folyamatosan halni készülsz, és állandóan az orvosok nyakára jársz.
2021. júl. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!