Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » KOLESZTERIN! Milyen értéktől...

KOLESZTERIN! Milyen értéktől adnak fixen gyógyszert? Milyen veszélyei vannak a sztatinoknak?

Figyelt kérdés

A sztatinokról nagyon rosszakat hallani, hogy rontják az erek rugalmasságát, annyit ártanak, mint maga a koleszterin stb.

Nekem 28 éves koromtól kell valószínűleg szednem és ugye életem végéig.



Minden információ érdekel a témában, mert az eddigi laborjaim alapján szinte semmit se mondtak az orvosok, a neten sincs elegendő információ.



Konteók viszont nem érdekelnek, mert nem tudom elképzelni, hogy az egész orvostudomány az emberek ellen van. Teljes húsmentes diétára nem állok át, persze jelenleg sem minden nap eszem húst. Van, hogy halat, van hogy semmi ilyesmit.


2021. júl. 23. 09:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Csökkentik az agyat, ugye annak is jó része koleszterin. Vannak erről források is a neten, amint abbahagyták a koleszterincsökkentőt, visszatért a gondolkodásuk.
2021. júl. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!