Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lábdagadás után normális ha...

Lábdagadás után normális ha izomlázszerű érzésem van?

Figyelt kérdés

4 napja bedagadt mindkét lábam,a lábfejem,a bokám,és a bokám felett egy picivel mindkét lábszáram.


Voltam házi orvosnál,de mire elmentem már nagyrészt lelohadt,de nem 100%-osan.Ő azt mondta nem dagadt a lábam.


Viszont ma elkezdtem érezni ilyen izomlázszerűt ha lábujjhegyre állok a lábfejemben,leginkább a talpamban és az achilles-nél a bokánál.


Illetve továbbra is húzódást is érzek időnként,olyan,mintha dehidratált lenne.


Illetve ma a kezemen a hüvelykujjak alatti izomnál éreztem hasonló ilyen izomlázszerűt.


Illetve a hátamban vagy a mellkasom közepén ilyen gombócszerűt étzek,nem szúr vagy ilyesmi.


Szerintem hipohondernek hisznek,de még mindig nem nyugodtam meg teljesen,hogy nem-e mélyvénás trombózis.


Olyan fáradékony is vagyok,igaz keveset aludtam mostanában,mert este felriadok,nem merek aludni,mert félek,hogy alvás közben tüdőembóliát kapok.


2021. júl. 23. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Vérvétel kellene
2021. júl. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
D-dimer tesztet kérj
2021. júl. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Természetesen ezt egyben kell
2021. júl. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!