Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most amúgy miért kap sok...

Most amúgy miért kap sok ember mandulagyulladást+/megfázást?

Figyelt kérdés
Nekem szintén tegnap már feldagadt,vagy hogy is mondják,úgyhogy örültem,ha levegőt kaptam,ma már csak fáj,de anyának szintén, keresztapám (velük nem is találkoztunk) pl náthás-lázas lett,a fia is,és most meg instagrammon láttam (ez volt a meglepő),hogy jó páran szintén ugyanígy mandulagyulladás vagy megfázás.
2021. júl. 23. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Klímaszezon van. Otthon, munkahelyen...

Illetve a boltokban. Az ember kint átmelegszik, bemegy a klimatizált boltba. Emiatt a szervezet védekező rendszere gyengül.

2021. júl. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A maradjotthon és a maszkozás miatt egy ideig alig találkozott a szervezetünk kórokozókkal, most meg hirtelen össze lettünk eresztve és támadnak minket a kórokozók. Szerintem ennyi
2021. júl. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az autóban is képesek 16 fokra venni a klímát, télen olyankor nagykabátban vannak ... jól írja az első két válaszoló...
2021. júl. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez történik, ha az ember másfél évig nem teszi aki a valagát a házból. Az immunrendszert karban kell tartani, csak akkor tud ideálisan működni, ha rendszeresen találkozik új ingerekkel.
2021. júl. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ha láttátok a 'Minden, minden' című filmet - nekem tetszett, amúgy valamiért nem jó az értékelése meg nem annyira népszerű -, hogy spoiler ott mi történt a lánnyal, amikor kiment a házból. Nos, ugyan nyilván kicsiben, de ez történik velünk is.

Munkatársaim zömén is átment valami, volt, akin kétszer is, nekem egyszer fél, egyszer 1,5 napos torokfájásom volt.

2021. júl. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!