Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek elfog szállni...

Szerintetek elfog szállni valakinek az agya ?

Figyelt kérdés

Úgyértem. Mindenhol ez a koronavírusosdi marhaság megy non-stop. Na már most, aki elveszítette a munkahelyét pl, vagy akinek már nincs mit veszítenie, annál fent áll az esély hogy "bekattan" ?


Nem csodálkoznék mondjuk... Nagyon nem. Engem is idegesít már, és belegondoltam hogy milyen pszichopaták is vannak. Vagy az lehet a kormány célja hogy mindenki megtörjön így vagy úgy ?



2021. júl. 25. 01:05
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Nem, mert már a törvény a koronavírusra beszabályozza az embereket. Most már kötelező úgy élned, hogy rettegsz egy láthatatlan ellenségtől, amit csak laborban lehet normálisan kimutatni. Tehát, ha az iqbetyár rendőr azt mondja rád, hogy fertőzöl akkor bizony fertőzöl és fizetsz százezreket. Egyszerűen nincs lehetőséged kérdőre vonni a kormányt és az intézkedéseket. A bekattanás nem opció. Akkor börtön, vagy a pénzbírság.
2021. júl. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És ha én nem rettegek ? :)


Kötelező rettegni valamitől, ami nincs is, vagy legalábbis olyan formában ahogy a média sugallja.?


Büntetést kell fizetnem, ha másképpen gondolkodok ? Az egészségügyisek sorra mondanak fel a kötelező oltás miatt, de amikor az "alja” népnek kell beadni akkor mindegyik javasolja ?


A rendőrök kiket is védenek ? Vegzálják a GYEREKEKET hogy húzzanak maszkot az utcán, mert a szüleid bánják majd (saját fülemmel hallottam). Pénzbírság ? Rabszolgák vagyunk a világban. Megteremtették nekünk a kényelmes életet, most pedig kamatostul kérik vissza. Dolgozunk hogy legyen pénzünk, amit aztán visszajuttatunk a kormánynak. Élősködő paraziták és mindenki aki fejet hajt nekik, vagy egyetértenek ezzel a szép új normálissal ami annyit jelent hogy ha nem rettegünk, akkor közveszélyesek vagyunk a társadalomra, és újjal kell mutogatni a másképpen gondolkodó emberekre, hogy ő a veszélyforrás...


Hát vicc :)

2021. júl. 25. 02:30
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Az a baj, hogy még nem érte el az emberek ingerküszöbét. De lassan elfogja.
2021. júl. 25. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Én már bekattantam, nem kicsínyt!
2021. júl. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%

Én már nagyon unom és nem hallgatok híreket egyáltalán.Elejétől fogva mellőztem a kamu híradót hanem netről tájékozódtam de már annyira unom hogy netről sem tájékozódom mert úgyis a riogatás megy nagyrészt XD

Mutáncsok meg ilyen marhaságok.Ki kíváncsi erre?Nem baj hogy nagyrészt ha mutálódik egy vírus az a gyengülését jelzi de a média úgy állítja be mint valami szörnyű rettenetet XD Influenza járványkor miért nincs ennyire részletes beszámoló,hm?Az is tizedeli az embereket nagyon is sőt lehet jobban is mikor fellángol mint ez a korona csak hát arról nem beszélnek,ennyi az egész.

2021. júl. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem fog, a covid volt, van és ha oltással akarják megoldani, akkor lesz is. Mi van, ha beléptünk a víruskorszakba, és sorra jönnek majd a gyártott laborvírusok a világ különböző pontjairól? Azokra is oltás lesz a válasz, ami idővel biztos ledönti az emberiséget?
2021. júl. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogyis, persze, hogy elborul az agyuk. Máris sok helyen tüntetnek. És sajnos nem a vírus kész az egyetlen gond itt..
2021. júl. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!