Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az azbesztmentesítő munkások...

Az azbesztmentesítő munkások kellően védve vannak az azbesztől,nehogy szervezetbe kerüljön?

Figyelt kérdés
Hamarosan valószínűleg ebben a munkában állok el.. két jó barátom ott van,azt mondják van ilyen max meg minden, frankón véd..neten sok mindent olvastam erről,de nem találtam olyat ami a munkásokat említi meg,hogy mi lesz az egészségükkel.Mert tudom amúgy hogy hogyan zajlik ez a munka,mérések vannak,meg fóliázás stb..de valami pontos választ tud adni nekem valaki? Előre is köszönöm!
2021. júl. 25. 22:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100 százalék biztos nem leszel védve. Tűzoltók is használnak rendszeresen maszkot oltásnál, de bőven szívnak így is fűtött. A kérdés, az jut-e annyi azbeszt pór a tüdődbe amitől idő előtt feldobod a tappancsot.
2021. okt. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!