Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Cukorbeteg lennék?

Cukorbeteg lennék?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Remélem értelmes válaszokat kapok 3>


(Van egy pár kg felesleg rajtam..)

Utána is néztem.. a tüneteit leskedtem..

És egy-pár lehet van..


A fáradékonyság.. délután elég fáradt vagyok az elmúlt időben,bár lehet az-az oka,hogy sokáig fenn vagyok éjjel.. (2-3)

A másik,csak 2/3 napja jelentkezett,az,hogy sokat járok pisilni..bár nem sokat,kb.5-6x egy nap. Igaz,az elmúlt napokban sokat ittam,most is vagy 4 dobozos üdítőt (zero)


Éés,ennyi.. lehet csak beképzelem,és ki magyarázom..nem tudom.. segítsetek kérlek..


2021. júl. 26. 01:36
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Kivizsgaltathatod, de ennyi tunetbol inkabb a nem megfelelo eletmodra gyanakodnek, a pisiles miatt pedig felfazasra.

Egyel egeszseges, sportolj, fekudj le idoben, valoszinuleg ez megoldja a problemat. Ja meg ha valoban felfazas, akkor azt kezeltesd :)

2021. júl. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges találgatni, elmész a háziorvoshoz, ad vérvételre beutalót.
2021. júl. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A zéró üdítő is káros, mert az édesítőszer is kiváltja az inzulintermelődést, vagyis kiakasztod a hasnyálmirigyhormon-háztartásod. Vizet kell inni, nem mesterséges vegyszereket. És nyilván rosszul hat a szervezetedre az, hogy nem alszol eleget.
2021. júl. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Napi 5-6 pisilés az normális, a sok nem ott kezdődik. A fáradékonyság az a késői alvás miatt lehet. Ez nem jelenti azt, hogy cukorbeteg vagy. Én pl. cukorbeteg vagyok, semmi tünetem sem volt. Szóval na. Most mindenhogy lehet az ember az, ezért sem érdemes néhány ilyen apró tünetre ennyire rágörcsölni, hogy na, biztos erről meg arról a betegségről van szó, mert orvosi vizsgálat nélkül sosem tudhatod Ha félsz, menj el orvoshoz.
2021. júl. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat,megnyugtattatok!:)


1 éve voltam vizsgálaton,nem volt cukorbetegségem,és előreláthatólag sem mutatta ki..

2021. júl. 26. 02:38
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ezek alapján semmi cukorbetegségre utaló jel nincs.
2021. szept. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!