Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ahol először oltattam ott nem...

Ariana99 kérdése:

Ahol először oltattam ott nem lehet astrara pfizert De most találtam és kaptam is idő pontot ahol lehet astrara pfizert Ti mit gondoltok? Mitől lennek jobban ?

Figyelt kérdés

Áprilisban voltam oltani ..

Július elején kellett volna vissza mennem másodikra de nem mentem

És az első oltás óta fáj a fejem meg állás nélkül Es nem értem miért..



2021. júl. 26. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Biztos nem egy második oltástól leszel jobban🙄 Inkább vizsgáltasd ki magad. Persze, azt fogják mondani, nem az oltástól van...
2021. júl. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A fejfájással fordulj orvoshoz. Tudtommal a tesztek szerint az astra+pfitzer jó kombináció, hatékonyabb mint az astra+astra. De előbb a fejfájást kéne kivizsgáltatni.
2021. júl. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Cubina ***** válasza:
71%

Több fórumon is panaszkodnak oltás után fellépett, gyógyszerre sem reagáló, 1-2 hónapja tartó folyamatos fejfájásra. CT, mindenféle vizsgálatok semmit se mutattak ki. Orvosok szerint nem az oltástól van, miért is lenne attól? Senki nem tud csinálni semmit, mivel kísérleti fázisban van az oltóanyag, senki sem tudja, mit okozhat, és ha okoz valamit, nem tudják hogyan gyógyítsák, hiszen nincs tapasztalat.

Én a helyedben nem adatnék be semmit, mert a fejfájást nem fogja elmulasztani még egy oltás, viszont ki tudja, nem-e ront még többet a helyzeten.

Próbálj meg valami méregtelenítő kúrát végezni gyógynövényekkel, szedjél B vitamin komplexet az idegrendszer támogatására, remélem segít valami, borzalmas a fejfájás, főleg ha április óta folyamatosan fáj. :(

Ebből látszik, hogy nem űrül ki a vakcina a szervezetből, mert ha így lenne, akkor nem volna ez a lassan 4 hónapja tartó fejfájás.

2021. júl. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A vér besűrűsödik az oltástól, van aki érzékenyebb rá. Ezért fordultak elő vérrög képződések, és ez okozza a fejfájást, ezért javasolnak vérhígítót oltás előtt. Igyál nagyon sok folyadékot attól talán javul.
2021. júl. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!