Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Xanax okozhat ilyet?

Xanax okozhat ilyet?

Figyelt kérdés
Sokszor megbotlom mióta szedem és hamar fárad a lábam. Ügyetlen is vagyok, elejtek dolgokat.

2021. júl. 26. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen,okozhat.Gyengül az idegrendszer tőle azért van.Úgy értem a gyengülést hogy lassít,nyugtat és van aki rohadt tompa is lesz tőle egész nap.
2021. júl. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Sajnos okozhat ilyet.Egy cipőben jársz velem :(
2021. júl. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Mellékhatásai többek között: zavart állapot, depresszió, memóriakárosodás, szájszárazság, szorongás, feledékenység, mánia, hallucináció, ellenséges magatartás, rendellenes gondolkodás. Emellett a betegtájékoztatóban szerepel az is, hogy a gyógyszer szedése (még terápiás dózisokban is) fizikai függőség kialakulását eredményezheti."


Okozhatja persze. Nekem anyám változott tőle konkrétan zombivá. 5 év alatt hozzá viszonyítva egy szobanövénynek több agysejtje volt, emellett agresszív és kiszámíthatatlan lett. Nem tudom mennyit hogy szedett, és hogy az orvos hogy írhatta fel neki újra és újra...

Hogy lehet ilyen dolog így gyógyszerként engedélyezve... :(

2021. júl. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oh értem, köszönöm a válaszokat! Említem majd az orvosomnak.
2021. júl. 26. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!