Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyamatos orrvérzés mitől lehet?

Folyamatos orrvérzés mitől lehet?

Figyelt kérdés
Napok óta szinte folyamatosan vérzik az orrom, de nagyon intenzív, szinte folyamatosan folyik. Már szedek gyógyszert is(rutascorbin), próbáltam már minden módszert amit csak tudtam, de nem segít. Eláll 1-2 órára, majd megint rákezd a vérzés... Lehet allergia miatt? Vagy az időjárás miatt lehet? Hová kéne mennem, ahol ezt meg tudják állapítani?
2021. júl. 30. 20:26
 1/5 anonim válasza:
Nagyon sokszor a magas vérnyomás egyik előjele is az orrvérzés. Azt sajnos nem tudom, hová kéne menned vele, esetleg ambulancia? ( Nem tudom, most a Covid miatt, hogy működik. ) Esetleg ha felhívnád a háziorvosodat? Jobbulást, remélem nincs komoly bajod!
2021. júl. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vitamin hiány, magas vérnyomás. DE orvosnak megmutatnám. Rutascorbin jó de mire beépül az idő lesz. Multi vitamin is szednék vele...
2021. júl. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg az a furcsa még, hogy mindig csak az egyik fele vérzik. A másik fele szerintem már évek óta nem vérzett.
2021. júl. 30. 20:40
 4/5 anonim ***** válasza:
vérnyomásmérés, laborvizsgálat, fül-orr-gégészet ebben a sorrendben. lehet véralvadási zavar, vérképeltérés is, ez a legaggasztobb, ha ezt kizárták, akkor fül-orr-gégészet.
2021. júl. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tesztelsz orrtessztel.Nekem is csak a jobb orrom vérzett.Mindég azzal teszteltem...
2021. júl. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!