Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki foglalt már időpontot...

Valaki foglalt már időpontot első oltásra, mióta lehet a 3.ra is?

Figyelt kérdés
Regisztráltam, vártam napokat majd bekerültem az oltandók közé,(lekérdeztem és nyílván tartanak) ezután már elvileg nincs akadálya a foglalásnak, mégis azt írja, hogy nem vagyok jogosult.Szerintem úgy érzékeli, hogy a 3.ra akarok foglalni, és arra nem vagyok jogosult.

2021. júl. 31. 23:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A tömeges oltás véget ért egy hónapja, most már csak készenléti oltási rend van azoknak, akik első oltásra mennek, az időpontok korlátozottak és helyszínekből is sokkal kevesebb van, így lehet, hogy utaznod kell. Lehet, hogy jelenleg nincs időpont első oltásra.
2021. aug. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor lehet ez a probléma.Csak ezzel, hogy ennyit írnak, hogy nem jogosult, az ember nem tudja mi van.Ilyenkor írhatnák, hogy nincs időpont vagy valami.
2021. aug. 1. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!