Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bármikor amikor lemegyek az...

Bármikor amikor lemegyek az edzőterembe és elkezdek edzeni, felmegy a vérnyomásom magasra, elkezd verni a szívem, és elkezdek szédülni. Miért? Régen rengeteget kondiztam, most kezdődött ez nemrég, alapból magasabb a vérnyomásom mint a többi embernek.

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok. Régen rengeteget edzettem, és nagyon szép formát értem el, azóta eléggé visszaestem sajnos. Elkezdtem újra edzeni, de időközben ahogy elkezdtem a középsuliban a 3. évfolyamot, minden kis idegeskedéskor felugrik a vérnyomásom és rosszul leszek. Orvosi vizsgán is mondták, hogy magasabb a vérnyomásom mint kéne, egyébként Xanax-ot szedek, 0.25mg-t 1-et naponta.


Miért ilyen igazságtalan az élet? Egy dolog ami boldoggá tesz, és amit imádok csinálni, és kiskorom óta az a célom, hogy javítsak az alakomon, mert nagyon vékony gyerek vagyok, és nagyon magas.


De esélytelen, nem tudok edzeni. Ahogy elkezdek súlyt emelni jön a vérnyomásemelkedés, szédülés, izzadás, rosszullét.


2021. aug. 2. 15:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem sok eszed volt, hogy tizenegy-két évesen már kondiztál. Akkor még a test minden része alakul, fejlődik, nem szabad ennyire terhelni. Aztán csodálkozol, ha ez van. És amint látod, az eredmény mulandó. Akár 20 éves munkát is le lehet nullázni fél év alatt, sok hűhó semmiért.

[link]

2021. aug. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!