Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A sok labello használattol...

A sok labello használattol kisebesedhet a szám??

Figyelt kérdés
2021. aug. 2. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. De közösen használt Labello vihet át fertőzést.
2021. aug. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Azt jó lenne végre megjegyezni, hogy a labello szárítja a bőrt. Tehát minél többet használod, annál inkább kiszárad a szád. Tehát egy nagyobb mosolytól akár ki is repedhet a szád.
2021. aug. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én ezt nem tudtam. :( a nagy melegben úgy gondoltam jót tesz neki a hidratálom, ezért még éjszakára is bekentem, nem hogy nappalra. Kb 1-2 hete. És most az utőbbi 4-5napban, több pici seb is lett a számon. (nem herpesz) elég ha abba hagyom, vagy kell rá valami?? 😔
2021. aug. 2. 19:37
 4/4 anonim ***** válasza:
79%

Nem lett volna rossz, ha valóban hidratáltad volna. Nem akarok sokat magyarázni, de a glicerin nedvesség megkötő hatású, tehát, ha eltávolodik a bőrödről viszi magával a nedvességet. Rettentően kiszárítja a bőröd. A labellónak egyetlen pozitív tulajdonsága, hogy illatos.

Ne kend be semmivel, hagy regenerálódni a szádat és dobd ki azt a sz*rt.

2021. aug. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!