Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kupakokkal...

Hogyan lehet kupakokkal támogatni a beteg gyerekeket?

Figyelt kérdés

Szoktam látni hogy vannak szív alakú kupakgyűjtők, de sosincs rájuk írva hogy mire valók, az interneten rákerestem és csak arra jöttem rá hogy beteg gyerekeknek lehet segíteni ilyen módon.

Viszont a kérdésem az lenne hogy a folyamatot letudná írni valaki, tehát hogy kupakkal hogyan lehet támogatni a beteg gyerekeket? Gondolom valahogy pénzzé alakul a kupak és eljut a beteg gyerekekhez, de mennyi ez az összeg?



2021. aug. 2. 17:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a pénz sem jut el a beteg gyerekekhez. Gondolj csak a rákos gyerekenek összegyüjtött adomámyokra. A pasi kocsit, villát vett magának, és amikor lebukott, egyszerűen nem hallottunk felőle többet. Azóta csinált vagy 3 másik alapítványt, más néven


"Gyermekrák alapítvány botrány"


Ilyen címen találsz róla leírást, és ugyanezen a lapon vagy 20 néven megtalálható ilyen nevű alapítvány

Ezeknek a ganéknak semmi sem drága...

2021. aug. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kamu az egész
2021. aug. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát ez így elég szomorú, de ebben ezt a kupakgyűjtést tényleg normálisnak találom csak nem tudom a részleteit
2021. aug. 2. 18:56
 4/14 anonim ***** válasza:
Nálunk még egy 2012-es plakát van felette. Biztos aktuális...
2021. aug. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, máshol hogy van, nálunk a kupakokat újrahasznosítják, pl iskolapadok készülnek belőle..
2021. aug. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Felvásárolják, és utalnak a pénzből. Elvileg.
2021. aug. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Az Aranyhaj világa alapítvány rendszeresen gyűjt kupakokat. Ezeket összeszedik, elviszik egy erre alkalmas üzembe, ahol összepréselik azokat, és újra feldolgozzák. A beérkező műanyagért kilónként fizetnek az alapítványnak, akik aztán a legtöbbször a gyerekek fejlesztését vagy kezelését támogatják. De előfordult, hogy speciális ruházat árához járultak hozzá.
2021. aug. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 6 os! Szerinted ki vesz kupakot, vagy hogy csinálnak belőle iskolapadot?
2021. aug. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kedved 8as! Úgy, hogy egy műanyagfröccsöntő kisiparos megcsinálja! Anno nálunk az általános iskolában nem egy ilyen iskolapad volt! ;)
2021. aug. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%

9-es

De akkor a milliónyi kidobandó dolog közül miért pont az egyik legkisebb méretű hulladékot gyűjtik? Hogy ne menjünk messzire, valószínűleg a másfél literes műanyagpalack nehezebb és többet ér, mint a rajta lévő kupak.

2021. aug. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!