Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tesztek a neszeszeretekbe?

Mit tesztek a neszeszeretekbe?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, nyilván a betéten, tamponon... kivül mit tesztek bele?

Egy ilyen kis túlélőcsomagra gondoltam, írnátok olyat amiket beletegyek?

Előre is köszi!



2021. aug. 2. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kézfertőtlenítő, esetleg ha belefér akkor törlőkendő, lehet kapni ilyen kisebb csomagosat már. Egyébként dm-be és rossmannba vannak különböző hasznos dolgok 'utazó' kiszerelésben, kicsik, beleférnek egy nesszeszerbe és igen hasznosak tudnak lenni.:) általában a kasszáknál találod őket
2021. aug. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kézfertőtlenítő, ajakbalzsam, sebtapasz, fájdalomcsillapító, hajgumi, körömreszelő, körömágyvágó, egy kisebb kiszerelésű törlőkendő, ugyanígy kis kiszerelésű sminkeltávolító kendő, utazó fogkefe, mini fogkrém... :D Nekem ennyi van benne most, mindenből a legkisebb kiszerelés és méret. Jah és kis méretű kézkrém, mert állandóan reped a kezem a sok fertőtlenítéstől.
2021. aug. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mármint mire? Hogy egy átlagos nap ez benne legyen a táskádban a biztonság kedvéért? Akkor a betéten/tamponon kívül én még tennék bele kézkrémet, ajakápolót, körömcsipeszt, sebtapaszt, fájdalomcsillapítót, hajgumit és egy kis csomag nedves törlőkendőt. Zsepi is mindenképp legyen nálad, bár az lehet inkább ne a neszeszerben. A többit se feltétlenül kell ebbe beraknod, de hasznos, ha van nálad, bármikor jól jöhet. Én ezek közül már mindet használtam legalább párszor és jól jött, hogy van nálam.
2021. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Semmit, mert a 100 méterre lévő patikában ezek mind megvannak, ha mégis kellene valami.
2021. aug. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!!
2021. aug. 2. 23:53
 6/7 anonim válasza:

Dezodor, fésű, kézkrém, Pzs, fogkefe, fogkrém, hajgumi, hajcsat, körömvágó olló, tusgürdő, sampon balzsam

Esetleg lehet benne ilyen papír Wc ülőke is, vannak olyan helyek, ahol a wc katosztrófa

2022. jan. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bebe (ajakápoló), ajakradír, törlőkendő, zsebkendő, rágógumi, mini kézkrém, plusz néha belecsúszik egy kis aprópénz is :D Ja, és olykor tartok benne ilyen kis parfüm mintákat is.
2022. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!